Nokia 6500 slide,vasa misljenja o ovom mobitelu...

Nokia 6500 slide,vasa misljenja o ovom mobitelu...

Član
pozz raja...
ne razumijem se u mobitele pa da vidim sa vama :D
naime,kolega mi nudi Nokiu 6500 slide za 50 KM,pa nezz je li to puno/malo,veze nemam :D
telefon je u finom stanju,na poledjini na onom metalnom poklopcu se vide tragovi koristenja,kao malo izgrebano,ali nista strasno,i sa strane ima malo udubljenje,jedva vidljivo,kaze da mu je jednom ispao i to nastalo...sto se tice softwera,koliko se razumijem (a ne razumijem se :lol: ) dobar je,kamera radi,mic,zvucnik i te djidje :D
ima li nekih mana ovaj telefon i sta mislite o samoj cijeni,50 KM?
Hvala!!!
 
Član
ako je sve ispravno, vrijedi tih para... mana kao svaki klizni telefon, moze otici flet kad tad ;)
cak sta vise, to ti je i ispod cijene kad malo razmislim.
EDIT: 4000-ti post :D
 
Član
odlican telefon za te pare :icon_smile: koristio sam ga ja jedno vrijeme sasvim solidan telefon po svemu.Ako mu je sve uredu onda ga uzimaj ;)
 

rs6

Član
to ti je dzabalama bolan :D samo mana je zvucnik ( na slusalici ) i flet kablo, al jbg nema telefona bez mana :D uglavnom cijena je vise nego niska :D
 
Član
Koristim taj telefon skoro 2 godine, flet bez problema, ali ako sto rece rs6 zvucnik je mana. U posljednje vrijeme je poceo da susti malo ali nista strasno. Taj telefon za 50 KM je bombona. Ja sam svoj platio 200KM tad, prije 2 godine. 3.2mp kamera je odlicna, podrzava mikro SD kartice do 2GB, ne treba ti vise ! :icon_smile:
 
Član
ja nikad ne bih vise uzeo slide telefon, pa da je i od zlata, ali eto ti kako hoces. mada i nisu neke velike pare, tako da ako ti se svidja uzmi ;)
 
Član
E'o da ne otvaram novu temu sta vi mislite koji telefon uzet' do jedno 250 km? Moze i polovan :icon_question:
 
Član
Telefon odličan, koristio ga jedno pola godine, samo napuni i šnjiraj, nikada ništa, a za ove što pričaju za flet i to, sve zavisi kako ga koristiš, koristi normalno telefon, i dugo će trajati, ako ode staviš kvalitetniji i može koliko hoćeš, a sve u svemu, i auta imaju mane pa ih uzimamo bez obzira na njih
 
Član
Stari ga moj platio oko 350E cini mi se tek kad je izasao, koristi ga i dan danas i nikad problema sa njim nije imao.
 
Član
ja sam imao dva crni i crno sivi, sa crnim sam imao kvar na flet kablu zamjenio i sve bilo ok. mogu rec da su extra bili
 
Početnik
Kupio ga od druga prije 1.5g. ,a ovaj ga je koristio 2-3 mj. prije mene, prodao ga prije pola godine drugu , eno ga i dan danas radi kod njega tel. bez greske ima bolju 3.2 kameru nego kod mene X3-02 na kojoj je 5.0MP.

A ako je telu sve ispravno to je dzabalababababa ;)
 
Top