Nokia 6303 problem

Nokia 6303 problem

Član
Odradio sam update softvera, sve ok zavrsilo, medjutim prikazuje mi da mi memory kartica ima pasword, a nije ga imala. probao kucati 1234, 12345, 0000, 00000 ali nista ne uspjeva, izbacuje da je pogresan pass.

ima li joj pomoci?? :icon_biggrin:
 
Član
Tesko koliko je meni poznato, zna se to desiti kad radis update sa karticom u mobitelu.
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
12345678
11111111

nista ni od toga, idemo dalje :D

citao sam po netu da ima varijanta da se skine fexplorer i onda tamo u fajlu mmcstore doda .txt i na kraju tog fajla kad se otvori da bude upisana sifra kartice. nasao bio fexplorer ali je .sis aplikacija i ne moze da je otvori...
 
Član
pa pretpostavljam da moze i neki drugi slican program uz pomoc kojeg je moguce vidjeti i sistemske fileove...
 
Član
probaj zamjeniti karticu

pa probaj u drugom uređaju pristupiti kartici...

ako ne ide probaj napraviti backup pa je formatirtati, pa je zatim opet vratiti u mobitel...

ili probaj od druga karticu koja radi staviti u svoj mobitel pa vidjeti dali ce ti i za to traziti pass ?
 
Član
probao karticu staviti u drugi mob pa je formatirati - trazi pass, probao buraz u fotoaparat ne moze da je ucita zbog passworda, probao u svom mobu formatirat - trazi pass, druga kartica u mom telefonu radi, nema passworda. pasword je postavljem jer sam updateovao softver, a nisam znao da ce se to desiti. da sam znao odradio bi bez kartice, al jbg...

ocito da cu morat uzimat novu...
 
Administrator
a da li bi se mogla formatirati ako bi je spojio na racunar pa preko racunara da formatiras. Desni klik na karticu i format :D
 
pioneer_09 je napisao(la):
a da li bi se mogla formatirati ako bi je spojio na racunar pa preko racunara da formatiras. Desni klik na karticu i format :D

taman krenuo ovo da napisem, ovako sa ja uradio, imam citac kartica na laptopu!;) i uspjelo mi!
 
Član
i tad trazi da unesem pass na mobu da bi je komp mogao ucitati (to kad izaberem da mi cita karticu kao usb)

PS: ovo kad prikljucim preko usb kabla, drugacije ne mogu, nemam citaca kartica...
 

rs6

Član
emir_89 je napisao(la):
i tad trazi da unesem pass na mobu da bi je komp mogao ucitati (to kad izaberem da mi cita karticu kao usb)

PS: ovo kad prikljucim preko usb kabla, drugacije ne mogu, nemam citaca kartica...

odes u servis ili kod nekog ko ima citac ...... jednostavno ... u servisu ti nece naplatit mnogo, a mozda nikako i ne naplate ....
 
Top