Nokia 6120 Problem sa Softverom

Nokia 6120 Problem sa Softverom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako ljudi u pitanju je nokia 6210 ima mali problem telefon radi sve uredno.... samo od jednog se ugasi i ponovo ga upalim ono sve radi... i ja isao u Asmobitel kaze softver eh sad mene zanima da li ja mogu ubaciti softver ? i kako se to radi ?
 
Član
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

drug imas softver za nokiu skines ga s neta i samo update novi sebi,samo pazi kad budes radio update pazi da ti se konekcija ne prekine inace bi mogao zeznuti mob skroz da ti ne radi,ps ja sam par puta radio update na mob prosto ko pasulj :D
 
Član
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

http://europe.nokia.com/support/product-support/device-software-update
 
Administrator
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

I ja da pitam nesto. Imam nokiu n85 i prethodni vlasnik je instalirao najnoviji software koji postoji, pa ima li mogucnost da se vrati prethodni software, jer ovaj ima nekih greski :)
 
Član
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

pioneer_09 je napisao(la):
I ja da pitam nesto. Imam nokiu n85 i prethodni vlasnik je instalirao najnoviji software koji postoji, pa ima li mogucnost da se vrati prethodni software, jer ovaj ima nekih greski :)

hehe moze druze samo uradis full reset i to je to :)
 
Administrator
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

e pa u tome i jeste problem. Kada uradim full reset nista se ne desi. Samo se nesto obrise, ne sve. Zato i pitam da li se moze nekako drugacije vratiti?
 
Član
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

pioneer_09 je napisao(la):
e pa u tome i jeste problem. Kada uradim full reset nista se ne desi. Samo se nesto obrise, ne sve. Zato i pitam da li se moze nekako drugacije vratiti?
kako si uradio ful reset?kad ga resetujes da li ti trazi da izaberes zemlju?i da podesis sve novo?koji kod si ukucavao?*#7370# ili *#7780#
 
Administrator
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

*#7780# je ako se ne varam za full reset

mada sam ukucavao i jedan i drugi ali isto bude. Npr imam nekih stvari koje sam instalirao i uopste ih ne obrise
 
Član
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

pioneer_09 je napisao(la):
*#7780# je ako se ne varam za full reset

mada sam ukucavao i jedan i drugi ali isto bude. Npr imam nekih stvari koje sam instalirao i uopste ih ne obrise

hmm ev sad citam na nokinoj stranici dosta raje se zali da ne moze uraditi reset,meni npr na e72 nije htio taj7780 nego ovaj drugi,jedino da probas uraditi update softvera ponovo s njihove stranice drugo fkt ne znam
 
Član
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

evo sad cu da radim updete jel preko Nokia pc studio i samo kliknem na updeta sowftere i jel on sam dalje radi
 
Član
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

MuMa je napisao(la):
evo sad cu da radim updete jel preko Nokia pc studio i samo kliknem na updeta sowftere i jel on sam dalje radi
da skini najnovji nokia pc suite i kad se spojis na njega i kad ti ocita mobitel vidjet ces tamo na update software osvjezi i ako bude imao novi skini ga
 
Član
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

pioneer_09 je napisao(la):
I ja da pitam nesto. Imam nokiu n85 i prethodni vlasnik je instalirao najnoviji software koji postoji, pa ima li mogucnost da se vrati prethodni software, jer ovaj ima nekih greski :)

Ti lično, samo sa usb kablom nikako ne možeš vratiti telefon na stariju verziju. To bi "ubilo" telefon. To mogu samo ovi po servisima što imaju jaf box, ali svi kažu da to nije baš jednostavno i da ima rizika.
 
RE: Nokia 6120 Problem sa Sodtverom

mara- je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
I ja da pitam nesto. Imam nokiu n85 i prethodni vlasnik je instalirao najnoviji software koji postoji, pa ima li mogucnost da se vrati prethodni software, jer ovaj ima nekih greski :)

Ti lično, samo sa usb kablom nikako ne možeš vratiti telefon na stariju verziju. To bi "ubilo" telefon. To mogu samo ovi po servisima što imaju jaf box, ali svi kažu da to nije baš jednostavno i da ima rizika.

Potpis ovo, nikad se ne vraća na stari softver,
Probaj ponovo reinstal tu postojecu verziju.

pioneer_09 je napisao(la):
*#7780# je ako se ne varam za full reset

mada sam ukucavao i jedan i drugi ali isto bude. Npr imam nekih stvari koje sam instalirao i uopste ih ne obrise

Nevraća se tako softver, vec ptobaj samo ponovo instalirati taj postojeci softver sto jest il ako je izasla neka novija verzija nju instaliraj.
A to sa kombinacijama tipki da probas vratit nema od tog nista.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top