Nokia 1100 preko 1000km

Nokia 1100 preko 1000km

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
boss_C200 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Imam i ja rh18, Hungary edition.:D

Izbrisaćemo Hungariju i zalijepiti Švabu i daću ga za Golfa cvaju, naravno dizlo.:D

i kod mene je rh18 hungary :lol::lol::lol:

kad ga upalim pise nesto insert SIM jel to to:icon_question:

Mora ti pisat na njemackom to da bi valjalo :D

I ja tek sad ovo procita pa mogl ose toga nabavit :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Sutra pijaca i naci ce se vjerovatno jedan :D

Nadjo na PIK-u komentar mozda je lik upravu :D


Za sve pametnjakovice koji se ovdje prave prepametni i razne nebuloze pisu i lupaju kao maxim po diviziji evo par informacija sta vrijedi sta ne vrijedi:
-Telefon mora biti NOKIA 1100 iskljucivo MADE IN GERMANY
-Da ima oznaku RH15 ili RH16 ili RH 17
-Iskljucivo godina proizvodnje 2001 - 2002
-Da mu IMEI/CODE broj pocinje sa 31 ili 32 ili 33, moze i 35 ali cjena je tri puta manja od ovih drugih.
-Telefon mora biti u ispravnom stanju i neostecen 100%

-Moze i RH16 ili RH17 sa IMEI/CODE brojem 35 godina proizvodnje 2002-2004 ali je cjena mizerna prema ovim drugim gore koje sam nabrojao.

-Nazalost vrlo su rijetki ovi gore koji nesto vrijede, najvise ima ovih bezvrijednih koji se prodaju.

Sve ostalo je smece i obicna glupost bilo koji drugi telefon koji ne ispunjava ove uslove, mozda vam se posreciti pa nekog opalite po usim ako nezna kupi da bi preprodao pa poslije nezna stace sa njim, ima i takvih ja ih licno znam hahahaha.
Ovi koji nemaju pojma bolje bi bilo da ne pisete gluposti ne navlacite raju da kupuju bezveze i ulazu lovu u gluposti koje poslije ne mogu prodati nikome...!

Nadam se da sam nekome pomogao malo da neluta i nepita pojedince koji nemaju pojma i ne nasjedaju na suplje price.
 
nokia 110 rh 18 treba biti proizvedena u njemackoj u bochumu
ima bug neki na njoj kojim mozes hakovati na bankomatu passworde i tako to ubijat pare pametni ljudi staces :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Ja stvarno nevidim gdje ovdje pise RH18

adi187 je napisao(la):
Za sve pametnjakovice koji se ovdje prave prepametni i razne nebuloze pisu i lupaju kao maxim po diviziji evo par informacija sta vrijedi sta ne vrijedi:
-Telefon mora biti NOKIA 1100 iskljucivo MADE IN GERMANY
-Da ima oznaku RH15 ili RH16 ili RH 17
-Iskljucivo godina proizvodnje 2001 - 2002
-Da mu IMEI/CODE broj pocinje sa 31 ili 32 ili 33, moze i 35 ali cjena je tri puta manja od ovih drugih.
-Telefon mora biti u ispravnom stanju i neostecen 100%

-Moze i RH16 ili RH17 sa IMEI/CODE brojem 35 godina proizvodnje 2002-2004 ali je cjena mizerna prema ovim drugim gore koje sam nabrojao.
 
Član
imam i ja rh18...ako ko hoce kupiti nek javi na pm da se dogovorimo ili daj 20KM da se ne dogovaramo :lol: :lol: :lol:
 

DLS

Početnik
dajte ljudi ..kanite se corava posla .. motiku u ruke i zaradjivaj .. svima zine guzica kad je s'lahke ruke .. al nemaaa !!! ee prccc!!!:lol::lol::lol:
 
Član
10 strana prazne price:icon_eek:
...jel neko mozda uspio prodati telefon za neke fine pare???...ja mislim da nije...niti ce...:D
 
Član
meni lik nudi 6000km, videcemo dal cemo napraviti posao, moram biti oprezan;)ako bude nesto javicu vam cisto da znate ima li sta od toga ili ne
 
Član
dellas je napisao(la):
meni lik nudi 6000km, videcemo dal cemo napraviti posao, moram biti oprezan;)ako bude nesto javicu vam cisto da znate ima li sta od toga ili ne

pola nek ti uplati na racun a pola na ruke tako si najsigurniji
 
Član
ma idem ja sam 5 likova, i nalazimo se u centru ispred neke banke, gde bih i proverio novac. Pa ako se pojavi ne moze me zaj*ati..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top