Nivo Drine dostigao kritičnu tačku, poplavljene kuće

Nivo Drine dostigao kritičnu tačku, poplavljene kuće

Početnik
a kisu i dalje najavljuju..:( :(

al jutros i ona vijest me malo razocara,ako se nivo vode podigne jos 30-ak cm,opasnost po most mehmed-pase sokolovica..jbt zalosno
 
Član
edo_benz je napisao(la):
ako nista dobili ste more,jbg sve ima mane i prednosti

Ovaj komentar ti je malo reci glup. Stvarno je zalosno da ovako komentarises.Ljudi su u strahu za svoje kuce i imanja:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Sta cemo sada se svi sprdat sa tudjom nevoljom,,cuj more dobili:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
edo_benz je napisao(la):
ako nista dobili ste more,jbg sve ima mane i prednosti

rizikujem ban ali si fakat DEBIL ! :icon_mad:

nana mi zivi tamo, i vec 3 dana zena ne moze otic u prodavnicu kupit hljeb, jer je voda bukvalnu preplavila komplet put na duzini 2-300m



nadam se da ce ovom narodu vlasti poslije pomoci u izgradnji kuca, vikendica.. jer od foce do visegrada ima sigurno preko 500 kuca koje su trenutno preplavljene..
 
Član
svasta.... nekom ovo smjesno ehhh moj ti da je tebi ovako ne bi tako govorio nego bi molio Boga da prestane kisa....
 

187

Član
.nOKe je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
ako nista dobili ste more,jbg sve ima mane i prednosti

rizikujem ban ali si fakat DEBIL ! :icon_mad:

nana mi zivi tamo, i vec 3 dana zena ne moze otic u prodavnicu kupit hljeb, jer je voda bukvalnu preplavila komplet put na duzini 2-300m



nadam se da ce ovom narodu vlasti poslije pomoci u izgradnji kuca, vikendica.. jer od foce do visegrada ima sigurno preko 500 kuca koje su trenutno preplavljene..



samo se nadaj noke.... to su debili nad debilima.. oni ce ovo iskoristit za sebe sebi jos vise da strpaju u padže..
 
Član
ljudi ovo je stvarno za ne povjerovat,cuo sam al tek sam sad vidio slike,jebo te stvarno zalosno,tesko stanovnicima uz obalu,nek im je Bog na pomoci,edo benz,fakat si me iznenadio,na tvoj komentar stvarno nemam komentara:icon_mad:,a noke prijatelju,da te ne citiram bezze kakva nasa j*bena vlast:icon_mad:,doci ce,obecat pomoc i usutiti se kao 983873534578357857 hiljada puta do sada:icon_mad:,jadan narod ce da pati i trpi kao sto je do sada i navikao:icon_mad:
 
Član
skontajte sta znaci 500 kuca,steta je nepopravljiva,sanacija ce trajati godinama,jadan narod,od vlasti ce dobiti samo pusta obecanja:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
Hidraulic je napisao(la):
ove zadnje slike su od 6 sati , jos je porasla voda za jedno 0,5 metara

De mi reci, sta je sa mostovima, jesu dolazili strucnjaci da pogledaju to, koliko ce jos izdrzati ?
 
Član
Voda je dosla skoro do onog ratnog mostica ispod plavog.. koliko ja znam niko nije dolazio da procjeni ...
evo ovako je jutros
77168_1554592710149_1395145679_31487078_7595438_n.jpg
 
Legend
jao uzasa, koliko sam zivio tamo nikad nisam vidio ni da do pola kule dodje.. ovo je bas zeznuto :S
 
Top