Nitto Legends 1320 ....

Nitto Legends 1320 ....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
e igrica je moc navuko sam se igram od juce ali je dobra vec osvoio jedan turnir onaj 24/7 samo dami je malo para i de mireci sta da prvo ugradjujem u auto
 
Član
zavisi na sta ides, h2h il bk? .... u oba slucaja trebaju ti bolje gume tako da nitto nt 555r ....
 
Član
Imas gotove setup-e na forumu na njihovoj stranici. Uradi neki dobar setup za bk da mozes pro turnir osvajat da prije dodjes do para, nemoj odma radit za h2h :)
 
Član
samo lagano svemu treba vremena a ovoj igrici na pocetku treba jako puno vremena :icon_rolleyes: .... al zato kasnije budes hadzija pogotov ako posvetis dosta vremena trkanju/vjezbanju po turnirima, onda ce sigurno bit nesto od tebe .... ja sam recimo na pocetku da bi brze doso do love napravio 4 nick-a, pokrenem sva 4 i derem pro turnir, za vrijeme dok bi normalno zavrsio 1, ja zavrsim 4 hehe .... a imas isto i jos jedan nacin da zaradis lovu samo sto je to tolko sporo da se ne isplati al evo objasnicu ti, napravis novi account, izaberes integru kao auto, cim udjes unutra odes u garazu i skines pojas sa auta i prodas ga, onda odes u torreno i pokupujes sve one alfa djelove (koji kostaju 1$), kad ih sve pokupujes odes u garazu i rasprodas sve originalne djelove, na kraju ti ostane nesto malo vise od 300$, onda napravis sobu i ubacis taj account i svoj glavni account tu, poganjas se sam sa sobom i eto ti 300+$ na accountu a nista nisi uradio, drugi nacin prenosenja novca je da napravis team pa da tu redas lovu mada ako mene pitas lakse se potrkat .... eto malo sam jos dao savjeta ;) .... samo derite, a kad malo udjete u fazon vicite da se malo poganjamo :icon_biggrin: ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top