Nissan Skyline R34 - CarbonFront

Nissan Skyline R34 - CarbonFront

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nema nikakvih informacija o ovom R34, ali ovako veliki IC i naljepnica Nismo znace nesto :123:

CFR34_1.jpg

CFR34_2.jpg

CFR34_3.jpg

CFR34_4.jpg

CFR34_5.jpg

CFR34_6.jpg

CFR34_7.jpg

CFR34_9.jpg

CFR34_8.jpg
 
Član
jel ovo Tuzlanski kanton ili?!:icon_question:

ovakav još nisam viđao;)

Nisan je skup auto za održavanje

svaka čast i sretno;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
joj onaj nismo moderator,a ne zna otvorit garazu i predstavit svoje auto...ccc :lol:

zalosno je da trenutno nemam sto predstaviti jer vozim Sportage od staroga, a kad cu imati sta predstaviti otvorit cu garazu.

A posto je 90% foruma VW orjentirano i sere po svakoj temi koja nije o automobilima VAG grupacije, necu vise otvarati ovakve threadove, bar ne do otvaranja svoje garaze.
Ali sada :icon_exclaim:
 
Član
toon je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
joj onaj nismo moderator,a ne zna otvorit garazu i predstavit svoje auto...ccc :lol:

zalosno je da trenutno nemam sto predstaviti jer vozim Sportage od staroga, a kad cu imati sta predstaviti otvorit cu garazu.

A posto je 90% foruma VW orjentirano i sere po svakoj temi koja nije o automobilima VAG grupacije, necu vise otvarati ovakve threadove, bar ne do otvaranja svoje garaze.
Ali sada :icon_exclaim:

@toon, cini mi se da si pogresno protumacio njegov post...
 
Član
toon: Čovjek se šalio, ti si to malo pogrešno protumačio.
Nastavi stavljati ovakva vozila, jer mi uvijek uljepšaš dan kada vidim ovakve primjerke.;)
 
Član
toon je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
joj onaj nismo moderator,a ne zna otvorit garazu i predstavit svoje auto...ccc :lol:

zalosno je da trenutno nemam sto predstaviti jer vozim Sportage od staroga, a kad cu imati sta predstaviti otvorit cu garazu.

A posto je 90% foruma VW orjentirano i sere po svakoj temi koja nije o automobilima VAG grupacije, necu vise otvarati ovakve threadove, bar ne do otvaranja svoje garaze.
Ali sada :icon_exclaim:

Otvaraj ovakve teme , nije te momak mislio uvrijediti ili nesto slicno nego na ovom 4umu ima Administrator kojem je user name "nismo" (na to je mislio)
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
toon je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
joj onaj nismo moderator,a ne zna otvorit garazu i predstavit svoje auto...ccc :lol:

zalosno je da trenutno nemam sto predstaviti jer vozim Sportage od staroga, a kad cu imati sta predstaviti otvorit cu garazu.

A posto je 90% foruma VW orjentirano i sere po svakoj temi koja nije o automobilima VAG grupacije, necu vise otvarati ovakve threadove, bar ne do otvaranja svoje garaze.
Ali sada :icon_exclaim:

Otvaraj ovakve teme , nije te momak mislio uvrijediti ili nesto slicno nego na ovom 4umu ima Administrator kojem je user name "nismo" (na to je mislio)

Ma, umoran sam i lud jer sam bolestan i nemogu van u subotu, i zato lako planem, a i ocito nisam dobro protumacio :D
 
Prvo je BEMVE pogresno protumacio ovaj thread jer koliko sam skontao on misli da je ovo Toon-ovo auto,drugo je Toon pogresno skontao Tvrdoglavog.
Uglavnom shebali ste ovako dobru temu :D

Eh sad sto se tice auta jel trebam komentirati jbt,pa strasno,posto su performanse sigurno ubitacne reci cu samo da mi i vanjstina skroz godi,al skrozzzz:icon_biggrin:

Toon ne budali i postavljaj nove thread-ove ovog tipa :D:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top