Nisam mogao vjerovati!

Nisam mogao vjerovati!

Znaci dok nisam vidio svojim ocima nisam mogao vjerovati , bas mi je doslo da im ebem sve po spisku i njihovim pendrecima ih nalupam. Znaci prolazim sa djevojkom kroz grad i vidim 2icu drotova kod CM-a u titovoj u cosku kako pricaju s likom , kako prilazim vidim da nesto muljaju tj ta 2 debila kao ono zagradili tog covjeka , kad sam prisao bas skroz vidim da mu vracaju 4-5 novcanika i rastaljuju se , predpostavljam da su dokumente uzeli da mi mogli vratiti ljudima ako se prijavi kradza a njemu su vratili novcanike prazne i to ono hinjski da niko ne vidi medzutim ja sam tu stao i gledam , a na tom liku se vidi da je neki saner ono prica i ponasanje . Znaci pricala su mi raja uvijek da su u talu al ovako na sred ulice stvarno ne znam gdje im je obraz , slijedeci put kad me zaustavi bilo koji s autom hladno cu mu se mame naebat mater im lopovsku ebem , gule narod kako god stignu fuj
 
Član
sram ih bilo, treba to odma na robiju.... e to ti je nasa drzava kad je najveci sljam u policiji i vojsci, cast izdzetcima:icon_sad:
 
Ne znam vjerujes da sam se izgubio u tom momentu nisam znao sta da mislim a nisam vidio ni imena ni plocice jer su bili okrenuti prema tom covjeku tj zidu
 
Član
ja samo ne znam kako vas takve stvari iznenadjuju, rade se i gore vjeruj mi
cak i na puno ofirniji nacin od tog:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ne znam vjerujes da sam se izgubio u tom momentu nisam znao sta da mislim a nisam vidio ni imena ni plocice jer su bili okrenuti prema tom covjeku tj zidu

strasno bgm i strasno :icon_sad:
 
Član
nemojte tako, moramo se solidarisati sa murijom i slikavati gdje vidimo covjeka parkiranog na trotoaru :lol:
 

MTR

Član
sve je to normala , krade se od do , pa sudije su najpodmiceniji soj u BiH a da drot nesto ne uzme .

Alo ba u kojoj drzavi se dobije za ubistvo 12 mjeseci i jos biras kad ces da ides mrdeljat , znas sudija ne pase mi sad mozel' za 2-3 mjeseca imam posla nekog , ma mrs u pm i drzava i murija i sudstvo i sve sto je pod drzavnom kapom .

a to sto si vidio vidio si i cao produzi ba dalje , sad se za milju ljudi kopaju
 
E bas to fol neke akcije (cast izuzetcima postenim sto rade svoj posao) a 90% njih je obicni sljam koji koristi svoju znacku za sve samo ne za ono za sta je dobio
 
Početnik
JA nezz kako vas takve stvari pogadjaju i iznenadjuju.Ljudi ovo je BiH i sastav nase policije cini 95% mehanicara,limara,zidara i slicnih.Ovo je nasa zemlja i volim je ali mene ovdje vise nemoze nista iznenadit.Jednostavno pogani smo i to je to,ovdje vise boljitka nema nazalost.
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
JA nezz kako vas takve stvari pogadjaju i iznenadjuju.Ljudi ovo je BiH i sastav nase policije cini 95% mehanicara,limara,zidara i slicnih.Ovo je nasa zemlja i volim je ali mene ovdje vise nemoze nista iznenadit.Jednostavno pogani smo i to je to,ovdje vise boljitka nema nazalost.

Nema zidara ni na baušteli dovoljno, kamo li u policiji:cool:
 
Top