Niko Pulic - 207 km/h u drvo

Niko Pulic - 207 km/h u drvo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da nije imao kaveza, nista od njega ne bi ostalo.... kolko to znaci... a sad mi i jedna ideja sinu, al necu u javnosti :D, al ovaj kamion mu je.... stanes s njim od semafora do semafora, i trehne te covjek :lol:
 
Član
Ovdje je prosao samo s ozljedom desne ruke! Poslje je vozio bmw m5 a ne 3 trostruki prvak i prodaje ga zbog elektronike i pocne se utrkivati s formulicama na brdskim utrkama! On je napravio rekord kada je upo u tunel sveti Rok 180km/h to je platio vise nego sto je rezbio deltu :icon_smile:
 
Član
ovo meni nimalo nelici na 207 previse je to dobro je on razbio deltu i drvo al 207 je malo puno
 
Član
Uff..kad je to bilo (ovaj snimak s deltom) i 207 km/h je "patka" od autora :icon_rolleyes:

Inače jučer bila emisija na hrt-u (i o njemu) smo kratki refren: "najbrže što je vozio je 334 km/h ,a u stvarnosti cijeli njegov smisao života je samo brzina...bilo motor,auto,gliser,jahta...samo gas od kad zna za sebe.
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Ovdje je prosao samo s ozljedom desne ruke! Poslje je vozio bmw m5 a ne 3 trostruki prvak i prodaje ga zbog elektronike i pocne se utrkivati s formulicama na brdskim utrkama! On je napravio rekord kada je upo u tunel sveti Rok 180km/h to je platio vise nego sto je rezbio deltu :icon_smile:

Brate vozio je M3 kakav 5 o cem ti ?? s njim je osvoji EVROPSKO brdo,iznajmljivao ga je u austriji ,prvi par utrka ako ga razbije oni placaju ja mislim prve tri a sve ostalo on sam,,digao je hipoteku na brod svoj..poslje osvajanja evrope ukazali su se sponzori i tako to ,,toliko o tati automobilizma:cool:
 
Član
ma da odma vece kad je on rekao da je vozio 220 neki decki su prosli malo vise heheh a njemu je to izletilo kasnije mu je krivo bilo inace se hvalivio kako mu od du. do zg . treba nesto vise od 5 sati dok nije bila zavrsena dionica split zg
 
Član
bas su jak rekord postavili,da dodje neki gospodin sa kakvim strojem pa da u tunelu stane i krene pa od pocetka do kraja nabije 300,samo nece ljudi :) nije svako zeljan toga

a niko je jako dobar bio koliko se sjecam prije
 
Član
Koje ovdje nebuloze napisaste, ovo nigdje nema. Na brdu je vozio nakon Delte BMW M3 - sasija od M3, inace 3.0 masina sa 350-400 KS. Sa njim je osvojio nekoliko titula prvaka brda u Eu. Sto se tice "rekorda" u tunelu, nije on nista obarao, nego ga je radar usnimio na ulazu u neki tunel sa nekih 200 km/h, pa se to provlacilo jedno vrijeme kroz medije. Vozio je normalno i opalio ga radar, u Mercedesu AMG,. A sto se tice ove Delte, s njom je izletio na nekih 180-ak km/h (tako sam citao jos davno, imam negdje taj clanak medju starim casopisima).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top