Nije nesto extra ali vrijedi pogledati

Nije nesto extra ali vrijedi pogledati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto ti rekose hvali ti ovo na fotoaparatu .
Slike imaju potencijala, a kao sto meni profesor kaze:"Razmisli malo o kompoziciji, i onome sta predstavljas"
 
Član
IGY je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
nije lose igy,ima finih fotkica!;)

Ako ti aparat ima manualne kontorle,nabavi tripod i pocni korsititi produzenu ekspoziciju.

A predzadnja fotkica ima super hdr potencijal,mislim nema sad,ali kad bi se ponovno vratio na isto mjesto i opalio tri razlicite ekspo mislim da bi fotka bila prva liga kad bi uspio prikazati detalje drveca i i detalja neba,uh to bi bilo!:cool:


neke su i slikane sa tripoda, medzutim steta sto aparat nema produzenu ekspoziciju, ovo je model, sony dsc-s730 pa ako imas kakav savjet uz njega dobro bi dosao


Sina vlasnica je moja :lol:

Sretnice....;)


Nidaca je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Za zadnju sliku preporucujem vizine....:cool::cool::cool:

hvala na savjetu
:icon_smile:

Molim, molim...i drugi put....:cool:
 
Član
Sina je napisao(la):
IGY je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
nije lose igy,ima finih fotkica!;)

Ako ti aparat ima manualne kontorle,nabavi tripod i pocni korsititi produzenu ekspoziciju.

A predzadnja fotkica ima super hdr potencijal,mislim nema sad,ali kad bi se ponovno vratio na isto mjesto i opalio tri razlicite ekspo mislim da bi fotka bila prva liga kad bi uspio prikazati detalje drveca i i detalja neba,uh to bi bilo!:cool:


neke su i slikane sa tripoda, medzutim steta sto aparat nema produzenu ekspoziciju, ovo je model, sony dsc-s730 pa ako imas kakav savjet uz njega dobro bi dosao


Sina vlasnica je moja :lol:

Sretnice....;)


Nidaca je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Za zadnju sliku preporucujem vizine....:cool::cool::cool:

hvala na savjetu
:icon_smile:

Molim, molim...i drugi put....:cool:

:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 

IGY

Član
Davor_ je napisao(la):
Kao sto ti rekose hvali ti ovo na fotoaparatu .
Slike imaju potencijala, a kao sto meni profesor kaze:"Razmisli malo o kompoziciji, i onome sta predstavljas"



da na veliku zalost, nema te opcije, ali i bez nje se trudim pomalo, bice nekad i bolji aparat, pa kad se na ovom naucim bice kasnije bolje slike
 
Član
IGY je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Kao sto ti rekose hvali ti ovo na fotoaparatu .
Slike imaju potencijala, a kao sto meni profesor kaze:"Razmisli malo o kompoziciji, i onome sta predstavljas"



da na veliku zalost, nema te opcije, ali i bez nje se trudim pomalo, bice nekad i bolji aparat, pa kad se na ovom naucim bice kasnije bolje slike

ma ne moze sve jbga polako doce sve na svoje
 
dobar kumasHne...dobar !!!!

:DDDD

( dje su ba one sa vikendice kad seat i honda nesto sapucu jedno drugom u hladnjak ;)

hahahahahaha

:DDDDD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top