NFS garaža

NFS garaža

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo ko nevjeruje moze se uvjerit vozena bez cheata 1000000% mozete se uvjerit tako sto akura rsx dyno tamo za svaki mode stavite ono drivetrain samo na top speed nista na acceleation nadite dobar pravac i vjrovat ce te mi

 
ima i video na joutube takodje bez cita

evo uvjrite se sa citom odma prebaci na 400 ali evo pogledajte moj san se ostvario

http://www.youtube.com/watch?v=jKN6YBvrS-k
 
ovu na youtube nisam ja drivo noko drugi al se vidi da je bez cita znaci trbaju vam obije boce nitra da bi raspalili na pravcu
 
Član
ja baš danas mislio srediti acuru ode sad
a cilj mi je bio da pug ne liči na fabriku moram uslikati zadnji dio nema skoro nikako svjetala :D
 
Član
ja sam pokušavo što brže proći onu stazu kad se ode na dyno tuning ima test run e tu stazu prelazim najbrže dosad je 1.17.89 bez kodova i treinera haj nek neko još odveze taj krug da vidim kolko mu treba :D ali molim vas bez kodova i treinera

 
Član
De da vas pitam kako stavite vako dobre slike iz igre,evo ja sam uslikao sa mobitelom ali nije mi nesto pa mi se i ne stavlja, jel to ima naki program ili................
 
Član
ne treba ti program (mada ih ima)
imas na tastaturi print screen
kad hoces da uslikas pritisnes, onda kad izadjes iz igrice ides na paint (photoshop i sl.), edit pa paste i eto ti slike :D
 
Član
Reša je napisao(la):
De da vas pitam kako stavite vako dobre slike iz igre,evo ja sam uslikao sa mobitelom ali nije mi nesto pa mi se i ne stavlja, jel to ima naki program ili................

imaš PM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top