New in here

New in here

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz raja,ja sam novi tu....
nisam jos polozio vozacku,sto cu da uradim za manje od 2 mjeseca,kad mi je i matura,pa sam malo istrazivao,jer ce me cekati fiat brava...
zanima me par stvari,prvo,nisam ja expert ili nesto,volim auta,i sve,ali neznam bas najbolje oko auta,pa ce mi trebat vasa mala pomoc....
Znaci kad polozim cekat ce me fiat brava,koju je stari uzeo....
imam pitanje,stari ju je platio oko 8-9 000 maraka,valjda jer je 2005 godiste,ako se nevaram,sad ako mi ko moze dati statistike auta....
ja mislim da kod vrata pise 100_12v,ali kad sam googlao,nema nista,samo ima 100_16v....
sljedece sto zelim je,ubaciti u nju ozvucenje sto bolje,nebih se sad preseravao,nego ono,cisto da uzivam u elektronskoj muzici,koju slusam...
i zelim da je usminkam,da izgleda identicno kao ovaj...
1652_a.jpg

ako ko zna gdje se mogu uzeti branici,i ovi sa strane...
hvala unaprijed...​
 
Član
p0z i db
interesantno predstavljanje zelim ti ugodan boravak na forumu
a sto se tice muzike ma nije ti to nikakav problem
nego ta slika ti se nevidi
 
Član
0g1 je napisao(la):
p0z i db
interesantno predstavljanje zelim ti ugodan boravak na forumu
a sto se tice muzike ma nije ti to nikakav problem
nego ta slika ti se nevidi


hehe,nije to moje auto drug,ali sam stavio sliku,kako cu ga identicno napucati :D
uglavnom moja beba ce tako izgledati :D
nego da mi je samo znat kako je i sta je,koji je motor....
 
Član
Deyo je napisao(la):
1652_a.jpg


2005 nije sigurno... a motor je vjerovatno 1.6 16V...



napokon neko...
sto me najvise zbunjuje,pogledam kod vrata,i pise 100_12V...
progooglam,kad nema toga...
samo 100_16v​
 
Član
Deyo je napisao(la):
Znam da ima 1.4 12V 80ks, a ovi po 100 i kusur su sve 16 ventilci, koliko ja znam.


eh,znam i ja to,zato me cudi,kad sam vidio 100_12v znaci da je 100_12v trebalo bi biti oko 105 konja...​
 
Član
druze 2005 brava ne moze nikako biti jer se prestala prozivoditi 2001g a deyo ti dobro rekao,imas od 12 samo 1.4 i 80ks,nego ti pogledaj kolko kw pise u saobracajnoj i kubikaza;)
 
Član
vladica85 je napisao(la):
druze 2005 brava ne moze nikako biti jer se prestala prozivoditi 2001g a deyo ti dobro rekao,imas od 12 samo 1.4 i 80ks,nego ti pogledaj kolko kw pise u saobracajnoj i kubikaza;)


hmmm...
il je neko mog starog zguzio dobro,il je stari mene :S
sutra cu uslikati,gdje tacno pise 100_12v i ja sam se "ibretio" kad sam vidio,nije mi jasno bilo,
 
Član
stefan je napisao(la):
dobro dosao, a mozda je neko samo zaljepio 12v umjesto 16v;)

haha
sto bi neko smanjivao velicinu ventila...
to ko da ti je primjer dajem,auto ti ima v12 motor,a ti govoris v8
:D
nema smisla...
danas stari kad dodje,pa cu uzeti kljuceve,bas da ga uslikam par slika,i da vidim kako je staje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top