New Beetle !

New Beetle !

Član
Buba 2.0 benzin, 1998 , presla oko 200 hiljada i na moju veliku zalost je automatik :D
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    42,1 KB · Pregleda: 30
  • 2.jpg
    2.jpg
    43,4 KB · Pregleda: 40
  • 3.jpg
    3.jpg
    57,2 KB · Pregleda: 39
Član
daj jos malo detalja,slika motora unutrasnjosti,svidja mi se,fina i dobro joj stoji bijela iako nevolim bas tu boju na autima,njoj stoji extra
 
Fin auto ;) dobro joj stoji bijela boja

felge su super

sta je za prednjim znakom u branikom oko resetaka trebalo bi to ljepse izgledat :icon_smile:
 
Član
fina buba,svidja mi se. samo kako edo rece,mogao si jos slika,malo detalja o autu,godiste,kilometraza i te stvari:icon_biggrin:
 
Član
nemam slika unutrasnjosti i to, skoro sam je uzeo pa ce se to lagano sredivati :D
Bitno mi je da sam joj ukino znak sa haube samo to moram ofarbati lijepo, dobar je autic samo je problem oko dijelova !!! :(
 
Član
Imam velike planove u vezi s njom, samo su PARE UVIJEK BILE PREPREKA !!! tako da to nece ici bas brzo kao sto sam zamislio, ali nema veze kad bi sve od jednom uradio sta bi kasnije :D
Neke 18-ske felgice, carbon krov, zatamniti, crnobijelu kozu, kulturnu muziku, ai naravno ove nedostatke zavrsiti, kao npr. prednja maska, karambolka prednja i zadnja..... to mi je sad za sad najprece :D , a za ostalo cemo vidjeti
 
fina buba,mislim da sam je vidjao po gradu :) moj ti je savjet da ovo ispod tablice ofarbas u crno ili da presvuces u crnu foliju,mislim da bi perverzno izgledalo :)
 
Top