NEW 2012 GT-R (slike+video)

NEW 2012 GT-R (slike+video)

Član
je li ti neko placa iz nissana da radis ovo?bolan,razumijemo,gtr raketa za relativno malo novce kad se pogleda konkurencija,ali da je jedini nije,da je najbolji nije,da je najbrzi nije ni to :)
take it easy :)
 
Ima li još nekakva tema u vezi GTR-a, do sada uopće nije bilo govora o ovom autu, kako jedan ovakav forum može to dopustiti :D :lol:
 
Član
wade je napisao(la):
je li ti neko placa iz nissana da radis ovo?bolan,razumijemo,gtr raketa za relativno malo novce kad se pogleda konkurencija,ali da je jedini nije,da je najbolji nije,da je najbrzi nije ni to :)
take it easy :)

jok

daju mi kredit i kad nakupim dovoljno dacemi jednog GTR :D:icon_confused:

Porschefan je napisao(la):
Ima li još nekakva tema u vezi GTR-a, do sada uopće nije bilo govora o ovom autu, kako jedan ovakav forum može to dopustiti :D :lol:

nema al moreda budne :D:lol:
 
Član
Gtr_R35 je napisao(la):
sta ti ne razumijes :D
pa ne razumijem zasto ovi ovdje pojedinci se glupiraju ako neko voli nesto ima pravo da pise a do vas je ostalih hoceteli komentirati...;) covjek voli GTR-a vise nego mater...?.. pa sta sad treba....
 
Član
menso je napisao(la):
Gtr_R35 je napisao(la):
sta ti ne razumijes :D
pa ne razumijem zasto ovi ovdje pojedinci se glupiraju ako neko voli nesto ima pravo da pise a do vas je ostalih hoceteli komentirati...;) covjek voli GTR-a vise nego mater...?.. pa sta sad treba....

tako je :icon_smile:

to je samo ovako na bhtuning haha
 
Član
Al fazon je sto je covjek stavio temu koja nije nikako bila,znaci ovo je face lift gt-r za predstojecu godinu i ne znam sto toliko pojedincima smeta sto neko voli neko auto.
 
Član
Ma dajte ljudi ovo je autoforum ima svako pravo da stavlja sta hoce u ovom smislu,zato je i data rubrika za to...Popustite covjeka neka stavlja sta hoce,Boga mi da tamo neko stavlja gole ŽEMSKE niko se ne bi bunio haha
 
Član
Za dobrim konjem se prašina diže, a oni samo mogu da se naklone GT-R-u... samo ti postaj, bar prave informacije stavljaš...
 
wade je napisao(la):
je li ti neko placa iz nissana da radis ovo?bolan,razumijemo,gtr raketa za relativno malo novce kad se pogleda konkurencija,ali da je jedini nije,da je najbolji nije,da je najbrzi nije ni to :)
take it easy :)


Haj mi nadji jos samo jedno auto koje ima ovakav omjer cijena/performanse ja ti dam positive eto :D
 
a sto ima tema za golfa gdje koji saraf stoji to niko ne gleda , samo ti burazere postavljaj , rijetkost je kod nas na forumu da se prica o dobrim stvarima :)
 
VR6Boki je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Haj mi nadji jos samo jedno auto koje ima ovakav omjer cijena/performanse ja ti dam positive eto :mrgreen

Caterham R500, daj plus sad :D

Haha,znao sam da ce neko njega spomenut,al to nije auto,to je radikalni trkac,znaci auto,da ima krov,vrata :D blatobrane,a ne da je open wheel :icon_biggrin:
 
Član
Eh sad mjenjas pravila, onda ce bit, nema taj DSG, pa nema 4x4, pa nema Nissan znak :) :)

Usput, ovaj GT-R je izlozen sad na sajmu u Parizu, al nisu dali vise informacija o novostima ispod haube.
 
Top