Nevrjeme !!

Nevrjeme !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kod nas u Sa je sinoc grad padao jedno dobrih 20.-ak minuta, i to bas onako velicine ljesnika, sreca pa autima nije naudio, mada je moje bilo na sigurnom u garazi, a nevrijeme, grmljavina popracena strasnim hucanjem i pljustanjem kise se zadrzala dobrih sat vremena... MOje Jezero (naselje u Sa) poplavilo, jos kako su radovi na cesti, sve je sljunak istjeran bio, pukla vodovodna cijev, ali slikica nemam, ne sjetih se da slikam!
 
Legend
Deyo je napisao(la):
U 19.20 počelo, ja ušao u stan u 19.21, za dlaku :)
Daki, ako ovdje živiš, onda ti često parkiram dole pod prozor :D

Da tu sam, to mi je sa prozora fotka. A imaju i fotke zgrade :) u nebesa
 
i ovdje je bilo kijameta, al nije bilo stete velike
ja otvorio prozor i divio se prizoru, ne vidja se to svaki dan :)
 
Legend
Ma super je sad kako je bilo. Sreca pa led nije ostetio kola. Bilo me je frka pravo !!
 

edo

Član
kad je grad u SA opalio ja bio u Blažuju malo imam tačkica po karoseriji,ali su jedva vidljive...
ali se tek sad moglo vidjeti kako su nam ceste katastrofalne,nigdje odvoda,sve krivo...u pm...
 
Član
mene ufatilo u kolima...brisaci ne mogu da obrisu kolko pada, isto rijeka da ide na soferku...izlazim i normala u 2. brzini, i lagan gas, kad poce nosit prednji kraj...sta je ovo reko u pm...skroz izgubio kontakt s podlogom, ko rijeka po cesti...
lagano dodjem do zgrade i sakrijem auto pod strehu, sto je sigurno, sigurno je :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top