Nevjerovatno ali istinito - OMV

Nevjerovatno ali istinito - OMV

Član
omw kupuje gorivo u brodu kao i većina ostalih, i šta sad tu ima biti čudno... toliko kvaliteti goriva !

a što se tiče osoblja uvijek sam nailazio na prijatne osobe, i nije mi se nikad dogodio sličan problem, jest da sipam uvijek za 100KM, ni manje ni više, i uvijek čekam da on počne sipati pa idem za kasu, a kad bi se vraćao u auto uvijek bacam oko na onaj brojač da vidim i uvjerim se jeli 100KM...
 
Član
OMV - imao sam mjesec dana dana iskustva s njima , dok sam isao za prnjavor pa firmino auto na karticu sve ide , uvijek pun sipao ... Jednom naspem pun , neradi onaj sistem sto cita kartice, ja zurim na posao .. sta cemo ... kaze mi teta za kasom : ostavite licnu kartu i karticu i dodjite kad se vratite s posla ... u tom trenutnku nazovem firmu , pristali na to ... sve super bez ikakvih problema ;);)

Mirise mi taj neki europski standard na OMV-u


U Sanskom Mostu , EP iako kazu da je ok gorivo , benzinska izgleda kao ona iz 2.svj.rata ... isto kao i INA ... aparati jarane sto staro ko grcka ...


Bas sipao u skuter na INI i gledam u onaj aparat i ima one ko markice s godinama,vjerovatno badzarenje ... on ti je sav izljepit ... cc



Shumi- sreca tvoja pa nisi sipao za vise para...
 

rs6

Član
darko13 je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
sipao sam gorivo na OMV-u i nije mi se svidjelo, usluga je OK ali kvalitet goriva mi je dosta losiji nego na INA-inim pumpama sto se tice Srebrenika, u Sarajevu sam sipao na Selex-u i bolje mi je nego na INI .....

sto se mene tice OMV je samo onako " evropski " napucana pumpa ......

Meni se po komentarima čini da je to samo "evropsko" ime a bosanska posla...

ma dobro to stoji da je to bosanska posla, ali brate narod puca konta ono " napucana pumpa, kod njih je najbolje gorivo "
INA ima svoju rafineriju, domaca je i njoj vjerujem ( znam kako mi auto vuce sa ininim gorivom, a kako sa onim na omv-u ) EP takodje ima kvalitetno gorivo, al sam se iznenadio za SELEX u sarajevu znaci nikad prije nisam cuo za tu firmu, a gorivo im drama dobro .....
 
rs6 je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
sipao sam gorivo na OMV-u i nije mi se svidjelo, usluga je OK ali kvalitet goriva mi je dosta losiji nego na INA-inim pumpama sto se tice Srebrenika, u Sarajevu sam sipao na Selex-u i bolje mi je nego na INI .....

sto se mene tice OMV je samo onako " evropski " napucana pumpa ......

Meni se po komentarima čini da je to samo "evropsko" ime a bosanska posla...

ma dobro to stoji da je to bosanska posla, ali brate narod puca konta ono " napucana pumpa, kod njih je najbolje gorivo "
INA ima svoju rafineriju, domaca je i njoj vjerujem ( znam kako mi auto vuce sa ininim gorivom, a kako sa onim na omv-u ) EP takodje ima kvalitetno gorivo, al sam se iznenadio za SELEX u sarajevu znaci nikad prije nisam cuo za tu firmu, a gorivo im drama dobro .....

Znam gazdu Selexa, kad sam ga upoznao prijatno sam se iznenadio, da je onako kulturan i posten covjek, rusi predrasude sa su sve pumpadzije u BiH krkani i lopovi, ali nazalost dobar dio ih jeste.
 
Član
EP nema loše gorivo, OMV također. Na INI mi se čini najlošije gorivo, bar na ovim mostarskim.

Kod ovih manjih privatnika i ne sipam. Jedino na Oil AC, dobro gorivo, prodavnice su im jeftine. Artikli su jeftiniji nego u 80% mostarskih prodavnica. Gazda također školovan i pošten koliko sam čuo.
 
Član
evo da podjelim svoje iskustvo. Ja uvijek sipam 10Km i svaki put mi se DIGNE za 3mm. Zadnji put mi se digla samo 2mm i dramu sam napravio pumpadziji, odmah sam ga morao jednom zik. Dajte ohladite od bezveznih tema,ja sipam 15 godina gorivo i nikad me niko nije nategao za marku,a svugdje sam sipao. I da me neko nategne za cenera stid bi me bilo o tome pricati. Usput zadnje 2 godine sipam samo na EP,ostale lopovske EU i domace tajkunske pumpe ne zanimaju. EP je nas, kakav takav.
 
Član
pa jbg moramo svoju ekonomiju dizati, nema nam druge, ja cu uvijek na ep, sipati, svjetsko a nase:lol:
 
Član
Ovih par zadnjih postova covjek svasta moze pomisliti... te se DIGAO te SPUSTIO... :lol::lol::lol::lol:
 
vw_damir je napisao(la):
Kad smo kod pumpi i sipanjima za cenera da vam napisem jednu simpaticnu anegdotu.

Imao jedan momak iz mog naselja BMW-a kockicu i vjecito ga na istoj pumpi u Buca potoku za petaka sipo:cool:
jednom prilikom prije nekih godinu dana dobije oko 50KM na kladionici i tu vecer ode na pumpu... kaze pumpadziji 95-tice za cenera, a on ce ti njemu ko iz topa, opaa brate, jel se to malo do mora poslo:D

dobar ovaj :lol::lol:

Alive je napisao(la):
Ovih par zadnjih postova covjek svasta moze pomisliti... te se DIGAO te SPUSTIO... :lol::lol::lol::lol:

jeste druze jednim se dize drugim se ne dize u cemu je problem sad jel u gorivu ...hah....takodje par slucaja imam sipam na vise pumpi nisam nikad zagledao se bas koja je al u zadnje vrijeme iskljucivo oktan ako je ko upoznat sa tom pumpom i imam jedan slucaj dobar takodje sipato 10 KM i ja platio to sve regularno dok ona toci ja placam i dao ja njoj 20 KM i ja krenem u auto al vidim nesto mi fali ....hmmmm..sta li je ....gdje kusur izadjem iz auta pitam je jeste li mi dali kusur zena lijepo fino kolko ste dali kolko ima i sve regularno bez ikakve svadje...a znala je da mi treba dat kusur jer dok sam ja sjeo u auto i upalio ona je samo stojala pored auta i gledala da li cu otici ...haha ...neces mene zeznuti 10 KM je samo al krvavo zaradjeno sto bi rekli ..a ni na jednoj pumpi se ne moze garantovat da je gorivo uvjek iste kvalitete jer nekad se desi sipam na istoj pumpi drugacije auto vuce ....al uvjek upamet racun i stojat dok sipa .....
 
Top