Neviđeni luđak

Neviđeni luđak

Član
davno je ovo bilo
cak sam i gledao kako su pravili ovu montazu
ima prilog o ovome
tako da se ne zavaravate,ovo je fake
 
Evo ja sam iz tuzle, ali kontam salu, fazon je taj sto je nedavno centrotrans kreno da vozi gradskim linijama i linijama grasa naplacujuci prevoz za 1km dok je gras naplacivao 1,5km, pa su se vozaci grasa pobunili i nisu dali da centrotrans vozi njihovim linijama i ovako slicno su izlijetali pred njihove autobuse i govorili zgazi me ali neces ovdje proc itd... ali sala je dobra ja sam se ismijao! :lol: :lol: :lol:
 
Član
FuelForTheSoul je napisao(la):
Evo ja sam iz tuzle, ali kontam salu, fazon je taj sto je nedavno centrotrans kreno da vozi gradskim linijama i linijama grasa naplacujuci prevoz za 1km dok je gras naplacivao 1,5km, pa su se vozaci grasa pobunili i nisu dali da centrotrans vozi njihovim linijama i ovako slicno su izlijetali pred njihove autobuse i govorili zgazi me ali neces ovdje proc itd... ali sala je dobra ja sam se ismijao! :lol: :lol: :lol:

:lol::lol: e to, ne znam kako nisu culi za ovo stalno po novinama i vijestima, gadaju kamenjem centrotrans, izlijescu ispred autubusa, stavljaju neke natpise, blokiraju stajalista presretacima itd. :D a ovo iz zahebancije stavio, vidi se po onoj djevojci lijevo da regauje prije nego sto treba ali zanimljivo je :icon_biggrin:
 
Top