netko iz Bihaća/Cazina ?

netko iz Bihaća/Cazina ?

BHT Ovisnik
pozdrav,ima li netko iz Cazina da dolazi na street race u Mostar,a da ima mjesta u autu da mi poveze siceve,placam uslugu;)
hvala:icon_smile:
 
RE: netko iz Cazina da ide za Mostar na SR ?

CoL3 je napisao(la):
pozdrav,ima li netko iz Cazina da dolazi na street race u Mostar,a da ima mjesta u autu da mi poveze siceve,placam uslugu;)
hvala:icon_smile:

cudi me kako se ti ne zaletis do tamo :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: netko iz Cazina da ide za Mostar na SR ?

a jbg,neki dan sam prolazio nedaleko,a sada nemam vremena,a bome ni novca da idem do tamo,pomalo se cuvam za zime:D
 
Član
RE: netko iz Cazina da ide za Mostar na SR ?

zadnja-kocnica je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
pozdrav,ima li netko iz Cazina da dolazi na street race u Mostar,a da ima mjesta u autu da mi poveze siceve,placam uslugu;)
hvala:icon_smile:

cudi me kako se ti ne zaletis do tamo :lol:



:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
ovako,ako nema nitko da ide,ima li netko da ide iz Cazina za Bihac,da mi poveze te siceve do Bihaca ako mu je usput,pa ima u 11 svaki dan bus za mostar pa da mi posalje ako moze,i to bih platio,ako je kome usput,hvala:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
traze mi 100km,isplatnije mi sam otici,a vozac busa iz bihaca mi trazi 30km
 
Član
kod koga si kupio siceve u cazinu,ako je trgovina zamolis njih jer iz cazina idu cesto po robu u bihac
 
BHT Ovisnik
neki lik Kasim,kako vidim drzi dijelove,otpad...nema vremena da ode bihaca...
 
Član
pa moze u cz do autobusne i da vozac do bihaca prebaci,poznaju se oni dobro mislim cak da je i ista firma sto vozi te linije
 
Član
Šta treba frendu , tek sam sad vidio temu , otići ću ja u Cazin po siceve , 061 734 741 , to ti je moj br pa zovi šta god treba, pozzz
 
BHT Ovisnik
ma ne bih te mucio da iz Bihaca ides u Cazin samo zbog toga ako ti nije usput,nekako mi nezgodno :D
 
Top