NESTO OPET NOVO AUDI A6 2.5 TDI QUATTRO BY ZEKO_na_BaterijE

NESTO OPET NOVO AUDI A6 2.5 TDI QUATTRO BY ZEKO_na_BaterijE

MTR

Član
ma moram ja tebe znat ako svrljas sa autima :D , nego dobar je avdija skroz :cool: dabogda ga se rijesio za 7 dana :D

P.S. jes' ti ovo ofarbo na disku :icon_mad:
 
Meni je ovaj auto ostao u prilicno losem, sjecanju, doduse 150CV je bio, ali taj 180 je dosta bolji kako kazu... Uglavnom zelim ti puno kilometara bez problema da predjes;)
 
olene nek on mene samo posluzi dok je kod mene' ja cu to milkit' ovi su od 180 VRH :) heeeeh ma samo polahko cuvat i vozat' bice to okej valjda :))


basicc :) txnn
 
Član
svaka čast druze, nek je sa srećom...

samo ga nemoj hladnog gasirati i bit će to sve ok...:D
 
Salle je napisao(la):
svaka čast druze, nek je sa srećom...

samo ga nemoj hladnog gasirati i bit će to sve ok...:D

eh pa da Hvalaaaa na savjetu hehe



eh sjetih se jos sta imaa :D elektricni siber :D ljepota i da je spusten ... na slikama se ne vidi jer je uvjek slikan u neravnici ..
 
Član
Salle je napisao(la):
svaka čast druze, nek je sa srećom...

samo ga nemoj hladnog gasirati i bit će to sve ok...:D

po pravilu se ni jedno auto sa turbo punjačem ne bi trebalo zabijati u obrtaje dok ne dostigne radnu temperaturu, a neki kažu da ga ne treba ni gasiti dok ne odradi u leru neko vrijeme poslije žešće vožnje...
 

MTR

Član
metalmir je napisao(la):
Salle je napisao(la):
svaka čast druze, nek je sa srećom...

samo ga nemoj hladnog gasirati i bit će to sve ok...:D

po pravilu se ni jedno auto sa turbo punjačem ne bi trebalo zabijati u obrtaje dok ne dostigne radnu temperaturu, a neki kažu da ga ne treba ni gasiti dok ne odradi u leru neko vrijeme poslije žešće vožnje...

bas tako , treba ga ostavit u leru da odradi minutu dvije da se ulje ohladi polako
 
Top