nešto o mom autu m3

nešto o mom autu m3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa normalno da ga nema kad je magarac
sad vjerovatno dodje i samo procita postove sta se pise a nema sta da kaze na sve, i to dodje nelogovan na forum da nebi niko vidjeo da cita :) pusti... ko sto rekoh, 600 magaraca +1 za volanom.
 
Član
:lol::lol::lol:
bgm fino i ja provedoh poslednjih 20 min citajuci ovo...ismijah se ko lud...stvarno bih volio da se provozem u ovome...imam zelju da provozam one Dragstere...a ovo je do sad najblize tome...:lol::lol::lol:
 
cini mi se da sam nedje procitao da se prica o nekim unikatnim strojevima, cini mi se da sam vidio da se alpina spominje...:icon_question: ja mislim da na ovom bmw-u nema ni saraf od alpine :icon_confused:
Bio je nekada lijep fabricki M3, al je par puta bio na gomili, mjenjao boje kao kameleon... sad se i sam jednik zacrvenio... :icon_mad:

al eto :lol:

aferim :cool:
 
HFintegrale je napisao(la):
cini mi se da sam nedje procitao da se prica o nekim unikatnim strojevima, cini mi se da sam vidio da se alpina spominje...:icon_question: ja mislim da na ovom bmw-u nema ni saraf od alpine :icon_confused:
Bio je nekada lijep fabricki M3, al je par puta bio na gomili, mjenjao boje kao kameleon... sad se i sam jednik zacrvenio... :icon_mad:

al eto :lol:

aferim :cool:

da da ... svakako bi neko od administratora treba prepraviti naslov ove teme u "nesto o mom autu m-sporet" a nadimak autora u MAGARAC :)
 
Član
allroad je napisao(la):
edoze je napisao(la):
i jel citavo auto alpina,il je samo motor?onak me zanima:D
tesko da bi neko izvadio alpinin motor iz auta,pa zato

pa upravo zato i govorim 3.5 motor od 320 konja ne postoji... postoji vjerovatno alpina al to ti niko nece prodat
meni je samo poznato m30 saug motor do 260ks
turbo m30 iz 745i je 3,4l 252ks
alpina b10 3,6l bi-turbo 360ks
alpina b11 3,5 254ks
alpina b7 turbo 3,0-3,5l e12 do 330ks
svi su 12 ventila
ali 320ks verzija meni nepoznata sta se tice fabricki produkcije
 
Član
jebote covjek na lazima ima 12 stranica ... ja toliko nisam imao na 3 auta sto sam stavio :lol::lol:


al bogami ovo bezze treba lock ..... ovaj nece vise na forum doci
 
Član
ja cekam pojasnjenje...svi iznijeli neke argumente,samo pokretac teme se ispalio...odvela ga njegova ergela daleko:D
 
Super Moderator
335i je napisao(la):
allroad je napisao(la):
edoze je napisao(la):
i jel citavo auto alpina,il je samo motor?onak me zanima:D
tesko da bi neko izvadio alpinin motor iz auta,pa zato

pa upravo zato i govorim 3.5 motor od 320 konja ne postoji... postoji vjerovatno alpina al to ti niko nece prodat
meni je samo poznato m30 saug motor do 260ks
turbo m30 iz 745i je 3,4l 252ks
alpina b10 3,6l bi-turbo 360ks
alpina b11 3,5 254ks
alpina b7 turbo 3,0-3,5l e12 do 330ks
svi su 12 ventila
ali 320ks verzija meni nepoznata sta se tice fabricki produkcije

znaci da smo i ja i ti upravu a ne ovaj sto nesto govori niste dobro upuceni ima alpina sa 320 konja :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top