nešto o mom autu m3

nešto o mom autu m3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
600 ks????
Ali necu i ja da ismijavam covjeka, meni je sada iskreno njega zao:icon_confused: jer je htio ispasti faca jer je mislio mi cemo povjerovati :lol: a u stvari samo ispade "budala" (sorry sto se ovako izrazavam ali nema druge rijeci)
Stvarno auto je lijepo samo sto bi ja neke sitnice promjeno ali je to stvar ukusa, nije bilo potrebno da se rastrces sa "600ks" jer se ovdje 99% clanova jako dobro razumije u auta :cool:

Zato glavu gore :123::smajli38::smajli38::smajli38:
 
Član
Nemas dobre kocnice, kao ni ovjes dobar! Tesko da mozes obuzdati takvu snagu! Ali progledat cemo ti kroz prste! ;) Ali nam reci kakav si mu mjenjac ubacio!? Ili je jos uvijek njegov standardni mjenjac unutra!?
 
vjerovatno ima prototip iz F1 sekvencijalnog mjenjaca kontrolu prenosa obrtnog momenta i naravno najbitnije sto je zaboravio reci, vjerovatno nije htjeo da se hvali, nema 600ks nego 601ks, ali eto, covjek je toliko skroman da je sebe izostavio iz te cjele price o konjima. :lol:
 
Član
a svima nam je bitno zdravlje,zar ne?mozes mislit koliko on pod haubom ima Zdrepceve krvi:lol::lol::lol:
 
ja sve nesto razmisljam, mozda smo ga bezveze napali, mozda momak stvarno je u pravu a mi ispali papci, vjerovatno se pogresno izrazio, nema 600 konja nego 600 magaraca :D
 
Početnik
600 konja?? jebes ti mene u guzicu ako ovo ima 600 konja..pa nova m5 ima507 a da ovaj ima 600 ...pa taj bi iso preko 300..al ga sukni jebote..daj pokazi papire!!! kad u saobracajnoj bude pisalo 600 konja onda vjerujem...ma uvrh glave 400 konja..:cool::lol::lol:
 
to kolko novi m5 ima konja i sta pise u saobracajnoj nema nikakve veze, al ono sto ima veze je ona slika motora... vidi se da je taj motor radjen, al isto se tako vidi da je davno radjen il je od pocetka amaterski radjen, za auto koje navodno ima 600ks ovo izgleda ko smece, mislim, uloziti toliko para u auto da bi imalo 600ks, i onda zabiti svjecicu u ODVOD ulja, koristiti onakav materijal, prsa rezana nekakvim kljestima za aluminij, fale sarafi na blatobranu, fali seraf na deklu, instalacija visi po izduvu, onda kakav j eono filter ? sta je ono neka pijacarska kopija K&N filtera il sta vec treba da predstavlja... sav je iscvakan, neuredan, nepregledan, sve je natrpano nista nije dobro rijeseno i povrh svega kao sto je quattro rekao izgleda kesa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top