Nesto golemo !

Nesto golemo !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ko je ikad pokusao nesto sam da napravi taj ce i cjeniti ovaj rad. nije bio smisao tunirati auto vec napraviti sasvim novi SVOJ automobil kakav nema nigje u svijetu
o izgledu necemo raspravljati i ulozenom trudu i radi ali ako imas mercedes viska i nesto para da se seres po njemu zasto ne ipak bolje ovo nego imati jos jednog mercedesa u gomili a vidi se da je profesionalno odradjeno i sve kako treba ( bolje nego ijedno auto na BiH plastik ćuning sceni ) zato ovo i spada medju profesionalce jer ovo ustvari i jes profesionalno odradjeno
 
Član
nodiash je napisao(la):
Ja mu skidam kapu..svaka mu cast jbt, covjek rucno od pur pjene napravi auto...u pravu ste, ne ide ovo u profesionalce nego u umjetnike...al nemamo takav podforum :)

Auto je ruzno, cinjenica al covjek je mashina...

E sad, swe istina sto si rekao...al da je auto ruzan, pa sad, ukusi su razliciti cudan i kranje neobican jeste, ali ruzan..nebih rekao, pogotovo zadnji deo, meni je super odradjen...Svaka coveku cast, pravi je majstor :cool:

P.S. Sto se tice drvenog auta...frankestajn :(
 
Član
Svaka čast na poslu,extra je odrađeno,precizno...
al brate na ništa ne liči,prećera s ovim traktorskim točkovima
 
Legend
mora da je nasao satranog mecku pa se bacio na ovakav posao , ne vjerujem da bi neko bio toliko glup novog sj*at...
al opet svaka njemu cast kad je ovo uspio ovako,zadnji kraj....strana fino,al velicina felge i naprijed je gadan bljak
 
Početnik
ma ja bi ga vozio .. j*es pjenu .. iako je ruzan ja bi ga vozio .. to je unikat to vise vrijedi neg deset naki mercedesa ... zna se da se za unikat i rucni rad uvjek vise placa :cool::lol::lol::lol:
 
bmwscaner je napisao(la):
ko je ikad pokusao nesto sam da napravi taj ce i cjeniti ovaj rad. nije bio smisao tunirati auto vec napraviti sasvim novi SVOJ automobil kakav nema nigje u svijetu
o izgledu necemo raspravljati i ulozenom trudu i radi ali ako imas mercedes viska i nesto para da se seres po njemu zasto ne ipak bolje ovo nego imati jos jednog mercedesa u gomili a vidi se da je profesionalno odradjeno i sve kako treba ( bolje nego ijedno auto na BiH plastik ćuning sceni ) zato ovo i spada medju profesionalce jer ovo ustvari i jes profesionalno odradjeno

Potpis!

A potpise ide na ono sto je Nodi reko.
Stvarno izgled auta na stranu,ali cojvek je mashina i pol i to sve sam odradio.Great!:cool:
 
Svaka mu cast na trudu, ali meni je bilo jasno sve o njegovom ukusu kad sam vidio kakvu bundu nosi na ovoj slici:
5.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top