Nesto golemo !

Nesto golemo !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam jel ovo vec bilo al naletih na ovog bolesnika , mislim izgled bas i nije neki s prijeda al totalni rispekt za covjeka valja ovo napravit , a felge su drkica jedno 32" :lol:

http://englishrussia.com/?p=1949
 
Član
hahah :D
koji shit cojk napravi od onakvog auta :icon_cry:

auto od pur pjene :icon_eek:
 
Član
Ne znam po kojoj osnovi mu se ova budalastina isplatila... jedino da je ukrao ovog mercedesa a ovu pur-penu dobio dzabaka... ona maska je morala da se uklopi po svaku cenu, pa makar strkljavila iz karoserije
Bernie i Lipu bi za ovo rekli "bljak"...:smajli29:
 
Ne mogu da vjerujem da je nekom ovoliko dosadno u životu :icon_rolleyes: Gdje će ovo u isti koš sa profesionalcima? :icon_eek:
 
Zasto ne bi islo , drugo je ukus covjeka drugo je kvalitet rada auto nije lijepo ali je profesionalno odradjeno od modeliranja do zavrsne faze hehehe i da na kraju sigurno nije ostao od pur pjene tako se samo modelira mislim da je covjek profesionalac i samo kad bi neko dosao s idejom kod njeg mislim da nema sumnje da je ne bi odradio kao sto sam vec rekao auto jeste pomalo bljak al je uradjen profesionalno kao sto je vec neki momak komentarisao : He should go and work for a car designer rather than wasting his moulding talent on ugly monsters like that.
 
Član
e kad sam vidio unutrasnjost :icon_eek:
odlicno je odradio jedino volan malo hafifan :D ali ostali ok
vanjski izgled tu i tamo pokvarile ga malo prevelike felge
al sve u svemu trebalo ovo uradit i rad ai truda
 
Član
ma svaka cast.... valja i ovo znat... jos izgleda covjece ko da je od metala.... al nedaj boze sudara sa njim... hehehe
 
Član
Ja mu skidam kapu..svaka mu cast jbt, covjek rucno od pur pjene napravi auto...u pravu ste, ne ide ovo u profesionalce nego u umjetnike...al nemamo takav podforum :)

Auto je ruzno, cinjenica al covjek je mashina...
 
Little Dragon je napisao(la):
Zasto ne bi islo , drugo je ukus covjeka drugo je kvalitet rada auto nije lijepo ali je profesionalno odradjeno od modeliranja do zavrsne faze hehehe i da na kraju sigurno nije ostao od pur pjene tako se samo modelira mislim da je covjek profesionalac i samo kad bi neko dosao s idejom kod njeg mislim da nema sumnje da je ne bi odradio kao sto sam vec rekao auto jeste pomalo bljak al je uradjen profesionalno kao sto je vec neki momak komentarisao : He should go and work for a car designer rather than wasting his moulding talent on ugly monsters like that.

Nije bilo u smislu da ne zna raditi, on je to perfektno odradio nego ovo je nerealna stvar za ovog podforuma...ružno izgleda stvarno al je urađeno perfektno onako valjda kako je on to zamislio i da, trebao bi se radije zabaviti dizajniranjem mislim da bi mogao puno bolje stvari napraviti od ovoga jer ovo je sve u svemu umjetničko djelo a ne cestovni auto...
 
nodiash je napisao(la):
Ja mu skidam kapu..svaka mu cast jbt, covjek rucno od pur pjene napravi auto...u pravu ste, ne ide ovo u profesionalce nego u umjetnike...al nemamo takav podforum :)

Auto je ruzno, cinjenica al covjek je mashina...

POTPIS:D
 
djavolica je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Zasto ne bi islo , drugo je ukus covjeka drugo je kvalitet rada auto nije lijepo ali je profesionalno odradjeno od modeliranja do zavrsne faze hehehe i da na kraju sigurno nije ostao od pur pjene tako se samo modelira mislim da je covjek profesionalac i samo kad bi neko dosao s idejom kod njeg mislim da nema sumnje da je ne bi odradio kao sto sam vec rekao auto jeste pomalo bljak al je uradjen profesionalno kao sto je vec neki momak komentarisao : He should go and work for a car designer rather than wasting his moulding talent on ugly monsters like that.

Nije bilo u smislu da ne zna raditi, on je to perfektno odradio nego ovo je nerealna stvar za ovog podforuma...ružno izgleda stvarno al je urađeno perfektno onako valjda kako je on to zamislio i da, trebao bi se radije zabaviti dizajniranjem mislim da bi mogao puno bolje stvari napraviti od ovoga jer ovo je sve u svemu umjetničko djelo a ne cestovni auto...

Sto onda zaljucujemo da je lik profesionalac i da imaju slike kako je to radio znaci u prevodu "kako to rade profesionalci" :lol::lol: ako sam fulio temu fiknite je negdje sto se mene tice moze ostat ovde :123::123:

a evo ga jos jedan pacijent od ovog na dnu imate i video :lol::lol::lol: :cool::cool::cool: :123::123::123:

http://englishrussia.com/?p=1658
 
Član
Covjek je to zaista super uradio.
Jest da je ovako na slikama ruzno vidjeti ovolike felge na autu.
ALi od pur pjene da ovo uradi treba umjece, a vidjeli ste i na slikama da je mjerio zakrivljenost povrsina, sto znaci da nije to radjeno bez veze.
A kad sam vidio unutrasnjost. WoW;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top