nesreca na brcanskoj

nesreca na brcanskoj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
veceras oko 1:00 sat prolazim na brcanskoj stoji na sred ceste pegueot 206 i motor nisam vidio marku,uzasno pogledat carevi,obadvoje po autom leze mrtvi....bozeee ne igrajte se ako ne rade semafori....

sta je bilo ja ne znam....
 
N

nenad

Ja maloprije prodjo tu, fakat uzasno izgleda, policija sve ogradila trakom, razbacane cipele i dijelovi motora, ali nisam vidio da neko lezi mrtav!
 
Član
koliko znam radi se o suciju sto vozi zuti gsx-r....cura je poginula a on u komi....nek mu je bog na pomoci......
 
Legend
Kako sam ja maloprije cuo, curi su izvadili bubreg, slezenu, i jos nesto i na aparatima je, a on je mrtav, navodno su ga cupali ispod nekog auta.

Cujem, da je bio u domu taj tip, napio se, i poceo pravit belaja, pa ga izbacivaci istjerali, i sjede ta cura na motor, a bio je mrtav pjan (navodno) i tip stao sa pugom, na crveno, a on nije ni vidio, nije nista vidio, i samo opali direkt bez kocenja. Preleti preko kola pod druga.

Cura je navodno sestra od one djevojke, sto je prije par godina isto pala sa motora nekog dole kad se ide prema lukavcu kod bistarca, bila dugo nepokretna.

Uglavnom cuce se sve uskoro.

Crnjak, a jedino mi zao tipa u PUGU neznam jel on ozljedjen.
 
Član
Ne znam kako je kod vas, ali ovdje se Novembar ni ne osjeti. Nije mi njeg zao, ali cure jest. Sta joj bi pa da sjedne sa njim...
 
ma nije mi ni cure zao nimalo, kako moze sjesti sa pijanim tipom na motor?!

fkt mi je zao momka sa pezoom, nadam se da njemu nije nista..

nema veze sto je novembar, temperature su ovih dana preko 20 stepeni..
 
Ne moze ih se bas ni zaliti...on pjan i na motor a ona sa pjanim covjekom sjesti na motor?! Ne zna se ko je veca budala tu i jedino koga treba zalit je covjek u kojeg je udario ako mu je sta bilo i njegovo auto...a ovo dvoje kako ludi bili tako ludo i zavrsili...ako su prezivjeli i ako imaju jos imalo mozga u glavi vjerovatno im vise nista slicno nece pasti na pamet da naprave u zivotu
 
Član
tacninje oko oo:30 jer tad sam prosao pored, nije bilo murije,vjerovqtno nisu jos stigli bili samo paar likova u soku koji su stojali na raskrsnici, cura je bila pozadi iza auta lezala,imala neku jaknu sa ''macom'' ono cupavo kolko vidjoh a momak je bio pod autom, e sad jal bio peugeot il golf 3 nisam bash siguran,.....
 
nedaj bože nikome jest i to da su sami krivi za svoju sudbinu ali ipak je ružno da ovako idu mladi životi momci cure pamet u glavu
 
N

nenad

Znam momka u cije je auto udario motor, i danas sam bio sa njim, malo mu je nos nateko, boli ga glava i i ruka, ali je fakat jos uvijek u soku, jer se motorista zabio pod auto, kaze da je uzas zivi bio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top