Nesreca ispred zgrade Predsjednistva ...

Nesreca ispred zgrade Predsjednistva ...

Član
Prolazim oko 17:00 pored zgrade Predsjednistva, kad vidim neko pao s motora... Nema vozaca, ima policija i krvi.. Bas se stvorila bara od krvi, sve je na jednom mjestu, vjerovatno iz glave dok je lezao...

Jel' neko zna kako je tip prosao ?

Ne paze bajkeri, danas sam sigurno 2,3 motora vidio, svi vozaci bez kacige...
 
Član
Mah momak je bio sa strane,njemu niss,ni ogrebotine,uglavnom udario stariju zenu dok je pretrcavala cestu,i glavom ja udarila u asfalt,uglavnom motorista je ok,motor izgreban malo sa strane a za tu zenu nezz kako je ;)
 
Član
a za zenu onu ...slomljena joj je kicma tako da se mora hitno operisati...toliko sam ja cuo na radiju...
 
Član
Mrzim motoriste ! respect pojedinima ali vecina kroz grad ne pridrzava se nikakvih pravila ! Priljepi se na mrtvu tacku da ga ne vidis na retrovizoru po liniji voze i preticu izmedju auta :123: i kad ga udaris ti kriv sutra ga na dusi treba nositi budalu...:spam:
 
Član
Nisu motori pogodni za nase ceste i kulturu u saobracaju, najgora su mi dijeca na skuterima sto lete pod tockove.
 
Član
Nikad necu motor kupit samo iz tih razloga,opet kad imas malo metala oko sebe slabije su sanse za poginut.
 
Član
strasno stvarno..ti motoristi ne paze ...jes da sam i sam..al pazimo koliko god mogu..i nikad ne prolazim sa strane autima u guzvi...jer uvjek neko moze otvorit vrata pa da se ja zaljepim..ili bilo sta ..ili pak sa parkinga..jednom sam umalo osto ziv..lik me u sekundi promasio skretno na parking..i otad nikad vise...cak sto kad je guzva..izbjegavam taj udarni dio grada..idem okolo..sto je sigurno sigurno je...
 
Top