Neonke i led diode. pitanje?!? :)

Neonke i led diode. pitanje?!? :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Procito sam ZOBS ali nigdje nisam ili nasao ili sam procito a nisam skonto :D
Dali po nasim zakonima na autu (prvenstveno na pragu sastrane, a i ostalim djelovima) smijes imati neonke ili led diode u boji???
Kojoj boji???
I dali je potrebno raditi atest za to???
Pozdrav :) i hvala unaprjed na odgovorima :)
 
Član
ne treba ti nikakav atest, ali moras biti svjestan da ce ti se smijati 99% stanovnistva :D
 
Član
netrebas ateste nikakve nit to mozes atestirati ali eto ako stavis rado te ubacimo u selo tuning rubriku :D bjez od toga nemoj za smijarije pare davati
 
Član
Neonke mi samo idu na ekstremno tjunirane mašine za stajling. Ko nema gubi 15 poena :icon_biggrin:
 
Član
samo stavi i sa strane i na zadnju karamboku a moze i na prednju mala ona neonkica :icon_biggrin:
 
Član
neznam zato ali uzinilo mi se to onako diskretnije negdje da bi bilo fino na autu :D
sad sam se vec predomislio :D
ajmo reci da ste me izveli na pravi put :D
sve u svemu zahvaljujem se na odgovorima :)
ps. i nebi baco pare :D ahahaha :D imam led dioda nekakvih kod kuce a inace se bavim elektronikom i elektrotehnikom :D msm jbg to mi je zanimanje :D

sve u svemu hvala svima na odgovorima :D
 
Član
eto imas i diodice imas sve,nevidim razloga zasto to nebi uradio,ove zlobne duse posto oni to nece da bacaju pare a ti vec kako rece imas,uradi to budi glavni :icon_biggrin:
P.S stavi crvenu boju :icon_twisted:
 
Član
ma vidicu sta cu i kako cu :D
a i ja sam pametan :D raspitujem se :D a ni auto nisam kupio :p
tacnije ni polozio :D
sve u svemu bilo sta da se desi (kad kupim auto ili uradim bilo kakve modifikacije :)) objavljujem ovdje

ps. i uvjek primam i pozitivne i negativne kritike :)

sad po malo ovo vozam od starog auto :D ali njega nesmijem ni ogrebat :D a kamol nesto raditi na njemu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top