Nekolicina slika Golfova HGP Bi-Turbo

Nekolicina slika Golfova HGP Bi-Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@RCat - joj... ima li ih po njemackoj.... jesi li se susrela kad... kako idu.... kakve su im cijene??? et hvala ti gdje cula i ne cula
 
Član
vidio sam ja r32 na m-17
gledao ga nekih 15-20 sec
toliko je trajalo otkad sam ga vidio u retrovizoru dok ga nisam izgubio iz vida
isao je 70-80 brze od mene
ja stotku i lagano,bio mi otvoren zadnji prozor malo,a prestala muzika,kad cujem nesto rezi,ja na retrovizor kad plav golf,proleti kraj mene,a nazad oznaka r32
i odeeeeeeeeeeeeee:lol:
 
Član
ma mene interesuju ovi HGP Bi Trubo... r32 je manje vishe... mislim extra auto... ali ovo je ipak nesto ne svakidasnje
 
Član
bulex je napisao(la):
@RCat - joj... ima li ih po njemackoj.... jesi li se susrela kad... kako idu.... kakve su im cijene??? et hvala ti gdje cula i ne cula

negdje u undergroundu ovog foruma imamoj text uvezi HGP-BiTurbo sa 600 ks sto mi je vozao bivshi. Vozala sam se ponekad u njemu, cesce on u mojoj osmici :lol: jer je auto bilo veoooooma cesto na nekim servisima. kvarovi koji su stupili nakon povecanja ks snage.
 
Član
bulex je napisao(la):
Evo nadjoh par slikica... Golfa 4 HGP Bi Turbo i GTI mashina pa reko da podjelim sa vama.....
naime da naglasim da pochevshi od ovog crvenog koji ima 300KS do ovoga metalik sivog sa dvoja vrata i oz felgama kojima 492KS


21.jpg

joj ostadoh zaljubljen u ovog... josh kad skontam da ima 492KS drama
 
Član
ja sam negdje bio napravio takav topic ak se dobro sjećam, bilo je i cijena tamo, mislim da je oko 30 000 € cijena tuniranja, još kad uzmeš na tu cijenu prijevoz a i kupnju golfa IV r32 dođeš na više od 50 000€, onda održavanje 500ks, potrošnja, kak bi se registriralo i po kojoj cijeni, i onda još da se neki idiot zabije u tebe i ode ti 30 000€ profi tuninga u *****..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top