Neko Iz Doboja Par infromacija mi treba u vezi nekog skutera

Neko Iz Doboja Par infromacija mi treba u vezi nekog skutera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci nasao sam neki skuter na netu htjeo manjem bratu kupiti :) voli mali motore eh sad nasao peugeot Jet Froce http://www.pik.ba/artikal/2015240/peugeot-jet-force/
znaci to je taj motor na slici 12 se vidi neke trake da su plastike sastavljene to znai da je padano sa njeg ja ga pitam u vezi ti traka on kaze da izvlaci neke linije hajd dobro ;) vidim tamo radio ga je nesto x-special Kvacilo malossi stavljao i ja ga pitam koliko motor ide i tako to kaze on neznam druze nije jos zavrsen motor tek ce biti zavrsen pred kraj maja a ovaj dio da se ugradi ne treba vise od 2 h ..... ako zna neko sta je sa ovim motor puno bi mi pomoglo
 
Ne znam u vezi tog specificnog, ali inace se ti Jet Force nisu pokazali kao nesto pouzdani, jer imaju drugaciji sistem ubrizgavanja goriva (nije direktni, a nije ni cisti karburator), te je motor drugacije postavljen, nije mu ubrzanje bas nesto.

Ako se mozes protegnuti, http://www.pik.ba/artikal/1923105/aprilia-sr/#sta=pitanja , nadam se da nije fake, motor je iz Piaggio grupacije, a isti je i kod NRG Power i Gillere Runner, dijelovi su lako dobavljivi, i puno su bolji sa performansama. Plus ako ce sredjivati, lakse je nabaviti dijelove za Italijane, nego za ove ostale, a i ponuda je veca.

Ne kupuje se to svaki dan, opet razmisli kako ces, a ne mijenja ni taj dzaba za Runnera, NRG-a i ostale :D

Ovaj jeste malo podaleko, ali opet je za ovaj brand bagatela, a mozda bi i spustio ;)

http://www.pik.ba/artikal/2085334/skuter-piaggio-nrg-2007/

edit: eto vidim u pitanjima da je najniza 2250 za kes i da dodjes po njega, vise nego dobra ponuda
 
Član
gledao sam ovog piaggio dobar je pravo A ova aprilia nisu ni one bas nesto jer i kod njih je direktno ubrizgavanje ko i peugeota......
 
Neces kod nas naci ovu zadnju Apriliu a da je direktno ubrizgavanje, isti je motor kao u Piaggia. Direktno ubrizgavanje je kada nosi oznaku di-tech, a to su ove starije, kod Piaggia je ta oznaka "Pure Jet", tako da neces pogrijesiti bilo koji od ta dva da odaberes ;)
 
Član
naso sam gileru runner Iz capljine registovana 2000 KM 2006 godiste 9000 Presla ali padano je sa nje ono pao na desnu stranu i malo plastika ostecena samo jedna komadic plastike puko i ono sazuljana malo alo to nista nije .... i dog ga ofarbam to je 2200 :)
 
Član
Ima prijatelj runnera.. skinu sve blokade i sportski auspuh grabi 105km/h definitivno najbolji skuter i vizuelno i po performansama.
 
Član
na ovom skuteru sto si stavio link ovaj nije izvlacio nikakve cize vec je lijepio plastike i onda stavio traku da drzi dok ne uhvati ljepilo
 
Član
c0d14c je napisao(la):
na ovom skuteru sto si stavio link ovaj nije izvlacio nikakve cize vec je lijepio plastike i onda stavio traku da drzi dok ne uhvati ljepilo

jedino logicno objasnjenje s obzirom na koji je nacin postavljena traka, i na kojem mjestu
 
Član
Armine upravu si samo lijepio plastike ma iskreno previl i pretezak je ovo motor za mog brata ....Malom se svidja Aerox ili Gilera runner 2 ..... pa et ako ko zna gdje da se prodaje kakav aerox nek mi se javi :) ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
na ovom skuteru sto si stavio link ovaj nije izvlacio nikakve cize vec je lijepio plastike i onda stavio traku da drzi dok ne uhvati ljepilo

jedino logicno objasnjenje s obzirom na koji je nacin postavljena traka, i na kojem mjestu

i sreca nije tek otpakovao ljepilo nema dole one ambalaze pored trake
 
Član
Ako misliš apriliu, zadnja 2 ljeta sam proveo na njoj, i nikad joj ništa, extra motor, a može fino potegnut, kada se skinu blokade.
AKo ti je brat baš mali nemoj uzimati Apriliu, jer ja imam 18 godina, čak je i meni bila teška
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Ako misliš apriliu, zadnja 2 ljeta sam proveo na njoj, i nikad joj ništa, extra motor, a može fino potegnut, kada se skinu blokade.
AKo ti je brat baš mali nemoj uzimati Apriliu, jer ja imam 18 godina, čak je i meni bila teška

znam da su teske vozao sam ih od svih skutericica najlaksi je lifan pa aerox :)
 
Ali ako ti je brat visociji, ili ako ima tendenciju da ce narasti jos, onda nije ni Aerox za njega, mada jeste najlaksi od svih brendiranih :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top