neko besposlen iz kalesije

neko besposlen iz kalesije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam vala besposlen, niti me ima puno u kalesiji..ali napisi sta ti treba, ako budem mogao ,rado cu pomoci
 
Član
treba mi neko kome nebi bilo mrsko da ode pogledat ove gume pa da mi javi kakve su i vrijedi li hi uzet
http://www.pik.ba/artikal/4333589/4x-continental-m-s-205-55-r16-dot-2011/
 
Član
CUPRA SX je napisao(la):
treba mi neko kome nebi bilo mrsko da ode pogledat ove gume pa da mi javi kakve su i vrijedi li hi uzet
http://www.pik.ba/artikal/4333589/4x-continental-m-s-205-55-r16-dot-2011/

aha,ipak je meni ovo blize nego semi..kupio sam od ovog covjeka 2 gume..Odem pogledat pa ti javim...
 
Član
ako niko neprovjeri završit ću ti ja to sutra idem tamo pa ti mogu provjeriti ja sam uzimao gume kod ovog čovjeka i zadovoljan sam
 
Član
Vlasnika trenutno nema tu,u ch je,ali je bila neka zena koja se nerazumi uopste,nit zna sta ima na piku pa smo nekako jedva nasli..

Na gumama ima oko 4-5 mm sare, DOT 3511 a ostecena nema,gledao sam bas ali eto nisam nista primjetio..Mislio sam ti jos slika ubacit ali nebi se bas vidjelo jer vec mrak pao...;)
 
Član
hvala ti druze na usluzi ako ja tebi mogu kako pomoci samo reci
ne znam ni sam sta bi po dotu su mlade a nekako mi je to malo sare mora da ih je neko vozio i dan i noc
sta ti mislis
 
Član
ma nista drug..jesu mlade,i po meni nekako bi trebali da su bolje odnosno da ima vise sare,ovo za saru sto sam ti napisao 4-5 mm,to je bila odokativna mjera,ako hoces mogu sutra ako budem u prolazu bas tacno izmjeriti pa ti javiti ili....

Da ima ovaj vlasnik kod kuce bilo bi dobro,jer on je to i postavio na pik,i zna tacno gdje mu je sta,dok ova komsinica trazi po garazi kao i ja,a u covjeka ima puno guma tu..
 
BHT Ovisnik
meni se po slikama ipak cini dosta dublja šara,jos se vidi i unutra boja kao da je nova,continental je to,mislim da je ipak veca sara,ako si od oka mjerio
 
Član
ako ti nije problem da ih izmjeris malo mi je bezveze sto te peglam al jbg sta cu vidis ovog vremena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top