NEKI DJEK JE U PITANJU

NEKI DJEK JE U PITANJU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako uspio sam da upalim cromu sve exstra...skinem djek s ovog nekog vraga i motor pali exstra....kad ga vratim odma se ugasi...taj djek se nalazi s desne strane od svjecica........imnace kod mene je cromin motor 2.0 benzin anspric....kad sam ga probao odvrnut gorivo je krenulo sikljat...mozel mi ko rec sta je taj djek uopste kako da ga zamjenim i koja mu je svrha..........pozdrav
 
Ako sam ja dobro razumio taj dzek koji si iskljuci se nalazi na kucistu od termostata ili na glavi motora pored svjecica,
ako je to u pitanju je indikator koji javlja procesoru iliti ECU temp.motora samo mi nije jasno sta si odvrnuo pa ti izlazi gorivo:smajli23:
 
Član
[attachment=26025]evo drug slike..........ima njih dva djeka mene zeza ovaj zeleni........dok je iskljucim i upalim auto radi ali kad gas dodam ono nece samo padnu obrtaji i utusi se........cim nataknem ovaj djek odma se ugasi...........evo slike pa vidi mozes li skontat sta je ovaj vrag za sta sluzi i kako da ga mjenjam...pozdrav
 
Administrator
vjerovatno senzor hladnog starta, skini ga i pusti nek radi dok se auto ne ugrije i onda ti se ne bi trebao gasiti
pokusaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top