Neka svaki vozac pogleda

Neka svaki vozac pogleda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
a ja ovog klokana sa BMW-om sto se u forda zapuca :|
ou joj ovaj uleti u avliju djetetu... i na kraju ono djete zgazi... oj mati.... ccc
a ovaj drugi link vec sam pominjao tu stranicu kad sam je prvi put vidio ugasio sam odma ovo je bas ako hoces da imas nocne more...
 
A u PM...Katastrofa...Zato sam kivan na kretene koji nemaju pojma sta rade niti gdje se nalaze:icon_mad: I da sklanjajuci se nekom majmunu zavrsim ovako:icon_mad: Oprezno, samo oprezno...Non stop sam na tockovima, i kad pogledam tko sve vozi i kako vozi prosto mi se zgadi:icon_mad: Definitivno treba uvesti dalekoooo rigoroznije mjere prilikom polaganja vozackog ispita:icon_mad:
 
Svaka cast na ovome, sav se covjek najezi kada pogleda ovo, samo jedna stvar je opet tu, sve se to opet jako brzo zaboravi i opet se stisne gas do poda!!!!!!!
 
Početnik
ovo drugo je zivot da ti se zgadi,nevjerovatno sta sve ljudi uslikaju,ovo je samo sitnica osjecaja gledajuci u ovakve slike zamisli da to gledas direktno,mislim onaj ko bi to mogao,

Uzasss!!!
 
Član
effekt isti kao sa natpisima na kutiji cigara "pusenje steti zdravlju" itd..
vidi se, procita i opet zapali.. tako video/slike se pogledaju, najezi.. i opet sjeda za volan. il sebe cuvajuci il na budalu nalijetajuci :icon_confused:
 
Član
Nek ste ovo postavili da se vidi, jest da je sad 2 sata i da necu moc jos do 4 najmanje zaspat al nema veze ...
 
Član
Horor!!!
Stvarno da ti se zeludac okrene i da se zapitas na sekundu "Dal da ikad vise sjednem za volan" ...:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top