Nejednako spušten ??

Nejednako spušten ??

Član
Golf 2, ako se sjećate mog problema s amortizerima, riješio sam ga. One kapice ili kako se zovu što naklapaju na oprugu odozgo nisu bile originalne pa se amortizer nije mogao dovoljno stegnuti pod haubom. Sad sam stavio originalne i auto je pao još jedan cm najmanje. Amortizeri i opruge supersport. Na lijevoj strani točak mi kači kad motam u desno, a na desnoj ništa i nikad. Okom se vidi da je razmak između gume i blatobrana na desnoj strani veći. Ne znam da li je bitno reći da sam mijenjao desni blatobran ( ovaj gdje ne kači ). Auto nije usukan, ne vidi se ni da je udaran nešto. Šta bi najprije moglo biti ?
 
Član
kakvii su tii selenii meni je bio otisao i kad samm motao nazad kad idem uzbrdo strugao mi jee sve do selena bilo...
 
Član
Sjetio sam se još jedne stavke, na desnoj strani mi je lafet koji po pravilu ide na lijevu da li bi ti moglo biti to ??
 
Član
hmmm i kod mene skoro stavljaoo pune selenee da ih visee ne mjenjam svake godine i primjetio sam da je jedna lafeta stavljana nova i kao da je od druge strane ali sve se mozee staviti normalno samo sto se selen mora naopako ubaciti, ali da smeta ncemu nista, daa bas ne smije to tako napravili bi oni da se ne mozee zamjenuti...
 
Član
jesi taj blatobran sto si mjenjao uzeo originalni polovan sa otpada ili nov ?
ako je nov onda si sam sebi odgovorio na pitanje
 
Top