need4speed (Sarajevo<>Visoko) by .shock

need4speed (Sarajevo<>Visoko) by .shock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ee mozda ce ova biti zanimljiva... ahahha

onaj lik sa golfom bio isred nas... crni oblak iza njega...


DSC2036.jpg
 
Član
vrijeme je bilo u K.... a i ovaj nas krajolik koji ce se morati agresivno retusirati je malo pridonijeo situaciji... Inace, ovo nam je prvi shooting ove vrste tako da je pionirski i iskreno da kazem da nisam nisam nesto vise ocekivao...

Uglavnom, sinoc su pali neki dogovori i u skorije vrijeme ce pasti opet nesto ovako. Ostaje otvorena potraga za kabrioletom pa ko se prvi snadze neka predlozi ili javi.

Dalje, ako neko od vas vec nije negdje spomenuo. U subotu smo dogovorili novi shooting, po danu i to u mirnom polozaju. Ovog puta je zamisljeno da se naravi par vasih grupnih slika, gdje ce vas biti sto vise.

Predlozena lokacija je onaj veliki parking na Ilidzi kod/ispod mosta. Napravio bi par slika sa mosta da vas sve mogu uhvatiti u kadar.

Za vrijeme i datum smo spominjali 30.08. (sutra) u 13h, Subota... Zamolio bih sve da se medzusobno dogovorite i javite koliko vas dolazi.
 
Član
tnx... mada nisam pretjerano zadovoljan, ali obrada ce izbrisati onaj nas bosnki krajolik itd... ahahha

ee, dobro bi bilo da se nekako organizujete i da mi javite nekad veceras koliko vas dolazi i dali uopste ce iko doci. u sustini bilo bi dobro da vas dodze sto vise... hahaha

Pozdrav,
BA
 
Član
sta su obicna auta? misli m na sta mislis?


bezveze mi da odlucujem sta dolazi u obzir, a sta ne, ali bih volio da se ne kvari prosjek. Sam odluci.

Pozdrav,
BA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top