Need for Speed Undercover Hands-On

Need for Speed Undercover Hands-On

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok, I have the crack right here my friends!!!!

http://thepiratebay.org/torrent/4516041/NFS_Undercover_PC_crack

heres the password

www.games-for-gamers.com

Steta sto je na torrentu ce se pojavi i na rapid-u
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
ma drug krekam ja njega ali onda nemoze nikako samo izbaci kad ocu da udjem dont send :icon_cry:

Pa jesi li crackovao ?

Istu poruku je i brat dobio, zaboravio crackovati. Inace, igra kod njega leti, ja cekam da ode na spavanje da i ja sta poigram :lol:, tipkam i gledam u njegov monitor, mogao bih snimiti i kakav film u igri, da vidite sta su high detalji :icon_twisted:
 
Legend
HONDA POWERR je napisao(la):
ma drug krekam ja njega ali onda nemoze nikako samo izbaci kad ocu da udjem dont send :icon_cry:

isti problem i ja imam,ljudi pomozite krekovo sam i sve al pojavi se ona ona poruka dont send,ovo ono,izgleda mi je preslaba masina za ovo
 
Član
Mene zeza graficka pa nisam puno igrao. Umori se nakon nekog vremena i pocne crne frejmove da radi. A ona poruka da se unese kod se i meni pojavljivala prije crackovanja. Crack je malen, samo 303 kb... :icon_idea:
 
he he ne kontate vi ja kad je krekam izbaci mi dont send i nemogu uci nikako a kad je ne crekam onda mi izbaci ono za neku sifru :icon_sad:
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
he he ne kontate vi ja kad je krekam izbaci mi dont send i nemogu uci nikako a kad je ne crekam onda mi izbaci ono za neku sifru :icon_sad:

Moze biti svasta tu, da ti konfiguracija nije dovoljna, da instalacija nije dobra, da ti fali neki drajver i slicno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top