Need for Speed - Türke

Need for Speed - Türke

Član
ja postujem dobre vozace i uvjek skidam kapu pravom majstoru za volanom, al jbg vala ne treba ni pretjerivat, ugrozavat svoj zivot je licni izbor, al ugrozavat zivote drugih ljudi koji na to nisu pristali, to vec nije u redu.
 
Član
Molim savjesne vozače da mi ne kvare temu.:D

Dajte, ljudi, jednom se živi. Kad ćeš ako nećeš mlad?;)
 
Član
Imali su par opasnih manevara, al spasise stvar bez problema, pa valjda znaju sta rade.

A sto se mene tice, nedostatak staze je dovoljno opravdanje za povremena "divljanja".
 
Početnik
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Pa cekaj malo znaci, ako da to sto nemamo staze i sto nemamo finansija za auto da je to opravdanje i da zbog toga smijemo divljati po cesit i ugrozavati druge:icon_question::icon_question:

Onda kazes iskusni, vjeruj da i najiskusniji grijese i ginu;)

Hvala Bogu nisam jos do sada razbio, mislim nemam vozacku dugo pa sad, ali presao sam dosta kilometara za kratko, non stop putujem na relaciji Brcko-NS, obisa Bosnu uzduz i poprijeko! I ja sam ne volim neku sporu opustenu voznju, smori, ali nikada ne bi divljanje moje mogao opravdati nekim glupim razlozima, i kad god se izvucem iz neke zaje*ane situacije, kazem "Konju sta ti ovo treba"! I dalje stoji iza toga da je brza voznja veliki rizik, i ne bi mogao nikoga pohvaliti zbog toga, al ajd . . . . Ljudi sjedi te u auta, pun gas, zaje*bi te punu liniju krivine, ogranicenja, samo gas, u crveno, nek skace adrenalin . . . .Pa ko ziv ko mrtav!

A ovo za drzavu, to je ne potrebno komentarisati! Svjesni smo svi da zivimo u drzavi koja je gora od divljeg zapada!

Pa i rekao sam da se svakom desavaju pogreske i najiskusniji grijese...Ali po meni je to opravdanje jer nedivljamo mi svaki dan u svakoj situaciji,nego najcesce je to po noci i kad je saobracaj rijedji i kazem svi mi volimo svoj zivot vise nego iciji..
Ja nijedan udes nisam imao sa nekim dr da nanesem nekom stetu ili da ga nedaj boze ubijem,ja najvise divljam po ovim brdskim zavojitim cestama itd...No nebitan sam ja,evo Oggy i Boki su sve rekli :cool: i ja ga podrzavam..Ugl rekao sam mozemo mi pisat sta hocemo ali to se nikad nece promjenit ;)
 
Top