Need For Speed: SHIFT Novi linkovi igrica na engleskom nadjena

Need For Speed: SHIFT Novi linkovi igrica na engleskom nadjena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ga konfiguracija...nije nesto puno zahtjevna ...
Minimum requirements:
Pentium 4 3.2 GHz (3.4 GHz for Vista)
1GB of RAM (2GB for Vista)
Graphics card with 256MB of RAM support Pixel Shader 3 (PCI-Ex)
Sound Card compatible with DirectX 9.0c
10GB of available hard disk space
Windows XP SP3 or Vista SP1
8x DVD Drive
Recommended configuration requirements:

Intel Core 2 Duo 2.5 GHz or AMD 64 X2 2 GHz
2GB of RAM (3GB for Vista)
Graphics card with 512MB of RAM support Pixel Shader 3 (PCI-Ex)
Sound Card compatible with DirectX 9.0c
10GB of available hard disk space
Windows XP SP3 or Vista SP1
8x DVD Drive
 
Član
Evo ja instaliram PRAVO samo sto ej na nekom ZLJ jeziku al ajd da je bar probam ;) ajd pa javim kakva je

A izgleda da su se opet vratili dobrim soundtrackovima evo na instalu svira Kanye West
 
Davor_ je napisao(la):
Evo ja instaliram PRAVO samo sto ej na nekom ZLJ jeziku al ajd da je bar probam ;) ajd pa javim kakva je

A izgleda da su se opet vratili dobrim soundtrackovima evo na instalu svira Kanye West




imas druze tamo u muzika i download cijele muzike iz te igrice okacio sam pjesme 190 mb album cijeli
 
Član
Evo upravo pokrenuo igru presao 2 staze i reko da komentarisem malo.
Kao i svaki NFS ovo je ARKADA samo sto je sada upakovana u neki feel simulacije (a simusaciju bilo cega ja u ovih 20 min igranja nisam osjetio!)
Auta ima mnogo (bar koja su meni ponudjena u pocetku) pa cak ima i nissan GTR 2000 ili tako nesto (neki stari skyline)
i sva auta izgledaju odlicno!
Price pa jbga i nema fazon je TOCa-e kao ti si novi vozac pokazi se u pocetku ti posude auto zaradis kesh i kupujes sebi i onda polako!
A kroz cjelu pricu i voznju te upucuje neki sapke s engleskim naglaskom!(hmmmmmmm sto li mi je to poznato???pa daaaaa TOCA)
U glavnom ko voli NFS (a i ja sam hopeless fan) neka je skine jer nije toliko lose.
Moja preporuka stoji da je probate sad...
Ocjena od 1-10?!
8
grafika(auta i staze izgledaju pre pre lijepo)
gameplay(nisam igrao toliko igru d ato mogu ocjeniti)
realnost(po meni ne bas na zavidnom nivou)



i savjet svima:ODMAH IDITE NA OPTIONS I ISKLJUCITE AUTOSTEER I AUTOBRAKE (mislim koji ce mi k*ac to sta jos treba i da daje gas za mene?!)
 
Član
i ja cu skidat..zar nebi trebo bit engelski jezik..jer su stavljeni drugi partovi .za download...
 
Član
Ja sam skinuo s neke druge linkove samo kod instala je neki ZLJ jezik (ma samo next i gotovo) a kasnije izaberes eng i miran si (u igri)
 
Član
danas sam igrao nfs shift ...nezz sto se tice grafike predobar je isto i za izbor auta.... ali upravljanje je vec malo ruzno ...to mi se nesvida nikako...treba dosta vremena da se naviknes ..ja sam igrao na tastaturi i dzojstiku ..,, valjda bide bolje na volanu...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top