nece da se upali kontakt tj zaglavi mi kljuc

nece da se upali kontakt tj zaglavi mi kljuc

Član
jutros sve uredu bilo

maloprije da pomjerim auto imam i sta vidjeti

ubacim kljuc okrenem i nece da da kontakt a na djelu kad treba da upali blokira kljuc neda mu :icon_sad:
 
Član
koliko je nova brava da znam

najgore sto mi sutra istice registracija a u srijedu ide na tehnicki
 
Član
nova situcija

jutros ja malo okreto temo vamo i proradi

al sad mogu upalit auto i ugasit al nemogu kljuc da izvadim (sad zaglavi na mjestu kad treba volan zakljucati)
 
Član
pa jesi li wd prskao ? naprskaj nece biti vise problema ebem mu :) nemoze naskoditi wd u bravi
sad polako ako je kljuc zaglavio mozes samo sranje napraviti ako pukne tek tada su problemi
 
Član
e pa kad me neces poslusati sad se muči :) imao sam tih problema oko brave na e30 pogotovo ako koristis originalni koljuc sa kojeg se godinama guli onaj sjajni sloj i zapinje u bravi
 
Član
eh uspio izvadit kljuc i otisao napraviti kopiju

spricnuo nekim sprejem slican wd i nije nikako moglo da okrene kljuc

prevarim i namjestim ga da mogu paliti al nemogu izvaditi kljuc taj ostavim u bravi a kopijom zakljucam vrata :lol: posluzilo da odvucem na tehnicki


btw kupio bravu 50 KM pa cu je sutra majstoru da namjesti
 
Član
Tako se i meni jednom desilo ali nije blokiralo, nakon kontakta treba da upalim nece ni da zavergla i upalim na guranje vise se nije ponovilo..
 
Član
novi problem

brava zamjenjena al ima problem

normalno radi do kontakta upali kontakt al kad treba da se upali auto nista nebude samo prodje kljuc

izgleda da su mi starom dali bravu sa starije kocke igrali to kakvu ulogu jer nisu kljucevi slicni


i kako da izvadim bravu od onog komplet djela ?:icon_question:


Uploaded with ImageShack.us

jbm mu sad moram na sarafciger da palim a bravu koristim da zakljucam volan grrr
 
Član
Nakon dosta vremena sjednem i licno ovo popravim, problem je bio u ulosku brave.Bio je veci nego naj dio sto ulazi u ulozak brave pa je kad treba da upali proklize.Stavljen komadic najtanjeg lima u ulozak brave i rijeseno :cool:

Moze lock, i izvinjavam se za podizanje stare teme.
 
Top