Nazvali djecu Lexus, Porsche i Audi

Nazvali djecu Lexus, Porsche i Audi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
just-trouble-gl.jpg


Mnogim budućim roditeljima odabir imena nadolazeće prinove pričinja slatke brige, no ne i roditeljima malene Lexus te nedavno rođenih blizanaca, Porschea i Audija.

'Ne radi se o tome da obožavamo automobile', objašnjava majka Sondra Harrington, 'niti je Crag, moj suprug, automehaničar.' Craig i Sondra Harrington iz Kilgorea odlučili su nastaviti neobičnu tradiciju nadijevanja imena te blizance nazvati Porsche i Audi. Sve je počelo kada su kćer prije šest godina nazvali Lexus.

'Mislim da je ovo totalno cool', uvjeren je Craig Harrington. 'I drugi ljudi imaju ta imena. Ne mislim da je to nešto neobično.'

Ne samo da nije neobično, već ima i znatno luđih primjera. Na slici je Lynn Kelly sa svojim 2-mjesečnim sinom, nazvanim Just Trouble, ili u slobodnom prijevodu 'Prava Nevolja'. Jadna dječica…
 
Član
meni je uvijek bilo smijesno u onim serijama ime Mercedes...a i ovo, Porsche, Audi...zamisli auto zove VW il BMW...ccc
 
Član
ne znam vala sta da kazem, al kad pogledate, ljudi daju kao ime i druge stvari... neke americke "slavne licnosti" su dijete nazvali Apple tj jabuka. beckham djeci reda imena gdje ih napravi... mislim nidji veze...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top