Navigacija clanovima foruma

Navigacija clanovima foruma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moze na n73 i n80 SE P1i ali se moze kupiti extreni gps modul koji kosta od 50 do 100KM na novije symbian mobitele kao sto su n82,n95,n95 8GB,n78,n79,n85,n96,6220,5800, samsung g810,omnia itd...

Sto se Omnie tice ona koristi windows mobile a ja imam samo za symbian platformu.
 
Član
nokke je napisao(la):
mozel na sony ercison k850i ?????????......
Ne moze...

Telefon mora imati symbian da bi moglo, a ako nema modul, onda moze posebno da se kupi... Ali bez symbiana ne moze da jez jeza ****...:D

E sad malo druge strane... N95 8gb (a mislim i n95) slabo hvataju signal, pa navigacija malo kasni, malo trza i nije to to... N96 ima extra signal i moze posluziti kao prava navigacija... Tako ko hoce da ima navigaciju u autu, a da mu valja cemu nek kupi pravu ili moze n96 posluziti... N95 8gb je poprilicno losa po prijemu signala, pa navigacija ne valja nicemu... N96 je u svakom pogledu losiji od n95, osim navigacije, pa ko hoce sebi sad da kupuje, ja savjetujem da priceka na n97, jer bi to vec trebala biti zvijer...
 
Član
Fawaay je napisao(la):
moze na n73 i n80 SE P1i ali se moze kupiti extreni gps modul koji kosta od 50 do 100KM na novije symbian mobitele kao sto su n82,n95,n95 8GB,n78,n79,n85,n96,6220,5800, samsung g810,omnia itd...

Sto se Omnie tice ona koristi windows mobile a ja imam samo za symbian platformu.

Danas sam malo lutao internetom i nasao za Omniu Garmin XT + Adria Route 2.20 - crackirao sve... radi ko vekerica ;)
 
Član
neke n96ice imaju problema sa garminom i baterijom,izgleda da vuce bateriju iako ne radi,ja imo problem..sa zadnjom verzijom garmina.
obriso sve ok :)
a na n95 8gb meni radila extra navi,a n96 updatean zadnjim softverom pichi extra :)
 
Član
Deyo je napisao(la):
Windows CE 4.2 / 5.0, Symbian S60 / UIQ3, podržavaju Garmin Mobile XT, ukoliko nemate interni GPS receiver, potreban je externi, koji košta oko 100KM u Bosni.
Nisam siguran, ali mislim da ovo sto ja imam ne moze nego na symbian... Pretpostavljam da garmin za razlicite platforme nije isti, pa zato kazem, a ovo sto ja imam su neka tri fajla sto se instalisu na karticu u telefonu, pa ne znam da li to ima veze... Velike sanse su da ne radi i na ovome za sta je predvidjeno, a kamoli na necemu za sta nije.... Opet kazem ne znam tacno, ali ovo bi trebalo nekom logikom biti ovako...
 
Član
Deyo je napisao(la):
Garmin Mobile XT ima 3 verzije:
za Symbian S60 ( Nokia N95, Nxx ... testirano ),
za Symbian UIQ3 ( SE P1, M600, W960 ... posjedujem, testirano ),
za Windows CE PDA / PNA ( više navigacionih softwarea na jednom uređaju, ovo je komplikovanije ).

@GTI 16V Koliko ja vidim ne može.

To sam i ja kontao, a posto je ovo sve na divlje, ne vjerujem da moze raditi na icemu drugome osim symbian-u s60... Da bi se napravilo na ova druga dva operativna sistema, moralo bi se kupiti orginal program, a to opet kosta....
 
Član
Deyo je napisao(la):
Sina, nisam džaba pisao posjedujem / testirano. Ali naravno ako vam služi program, kupite ga :D

Ja samo rekoh da ne vjerujem da ovo moje moze na ista drugo nego na symbian s60, jer znam da nije prva verzija mogla ni na n96, vec sam nesto morao prekrajati... To sto ti imas je sigurno nesto drugo, sto bolje radi od ovog...

U sustini nebitno... Koga zanima navigacija detaljno, moze to naci na forumima posvecenim iskljucivo mobilnoj telefoniji....

Deyo je napisao(la):
bulex je napisao(la):
merel ovo... na eni pocket pc... ipaq... win mobile????

If ist fur the bulex, dann naturlich it can :D

Sina, nisi u pravu, sve skidaš sa Garmin.com, aktivacijski ključevi tu igraju ulogu. Upravo sam snimio Garmin XT na Becker-ovu (komplikovano ... Windows CE 5 nije podržan) navigaciju koja nema mape za BiH. AdriaROUTE (Garmin) je jedina mapa detaljna za ovo područje.

Picture_0392.jpg

Ovo moje je nesto na divljaka, nije skidano nista sa garmina, vec je bilo otkljucano....
 
Član
Deyo je napisao(la):
Bitno je da radi :D Evo šta bude kad ne platite program :D

Poštovani,

sadržaj na vašem web sajtu xxx
ozbiljno krši autorska prava kompanije Garmin, kao i kompanija NAVIGO SISTEM i INFO TEAM, vlasnika AdriaRoute i SCG Route autorskih prava.

Savetujemo vam da navedeni sadžaj uklonite sa vaše prezentacije ODMAH.
U protivnom ćemo biti prinuđeni da vaše "poslovanje" obustavimo sudskim i drugim sredstvima!

Podsećam vas da je za sadržaj internet stranice odgovoran registrant internet domena:
xxx
Koji pred zakonom odgovara za sadržaj na svom web sajtu.
S Poštovanjem
Petar Maksimović
petar.maksimovic@infoteam.rs

INFO TEAM d.o.o.
GARMIN Authorized Dealer
BUSHNELL Authorized Distributor
JABRA Authorized Distributor
Bul. Kralja Aleksandra 193, 11000 Beograd, Srbija
tel./fax. +381 (11) 2414-239, 2419-766, 2419-883
www.infoteam.rs www.garmin.rs

Mislim da je ovo šablonski mail :D

nek onda uklone ovu temu ako ce nam site imati problema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top