Navigacija clanovima foruma

Navigacija clanovima foruma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naime svima vama koji imate symbian mobitel s gps chipom i zelite da imate na njemu najnoviju Garmin navigaciju pa da se ne izgubite dok se vozate s vasim tuniranim automobilom :icon_smile: obratite se meni ja cu da vam je besplatno instaliram.Ovo vrijedi samo za clanove foruma koji su aktivni :cool: Eto nadam se da ce nekome dobro doci.Pozz javiti se na pm
 
BHT Ovisnik
prijatelja mi zanima,a i ja bih kasnije uzimao kad imao love n95 kolko dođe i sta se radi za aktivaciju (il kako da to vec kazem) GPS-a
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
prijatelja mi zanima,a i ja bih kasnije uzimao kad imao love n95 kolko dođe i sta se radi za aktivaciju (il kako da to vec kazem) GPS-a

samo mi doneses memorijsku karticu od minimum 1gb i ja ti sve snimim za 15-tak minuta.Sve ide preko gps satelita ne trosi se internet i kredit.
 
Član
Imam i ja negdje upustvo, samo ga ne mogu naci... U sustini se skinu neka tri fajla, instalisu na memorisku u telefonu, onda se instalise garmin iz telefona, pa onda se ubace mape i neki fajl da moze raditi unutrasnji gps odasiljac... Nije komplikovano i dosta se brzo moze srediti... Navigacija radi, ne bih da govorim o kvalitetu, ali radi... Nista ne kosta, pa koliko posluzi, dobro doslo...
 
Član
Da bi ovo moglo raditi, telefon mora imati symbian operativni sistem i integrisani gps prijemnik ili moze funkcionisati ako ima symbian i da se kupi externi bluetooth gps prijemnik... Sto znaci da na n73 ne moze bez externog odasiljaca, a za ovu motorolu nikad cuo, pa ne znam moze li...
 
Član
a na koje to telefone tacno moze.... samsung f480? ili sta vec... ja konto navigaciju u auto sebi al bolje mi je si uzeti telefon... i onda mape staviti...
 
Član
Vjerovatno na novije telefone, sa symbianom i koji imaju GPS modul, mada za ovo zadnje nisam siguran.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top