Nasuti premant ili g 12?

Nasuti premant ili g 12?

Član
Došla zima pa je red da s enaspe tečnost koja en ledi ili ti ga antifriz ili premant...Inače sam sipao ravenol onaj malo kvalitettniji permant florescensto zeleni u motor 1,6 i sad u ovom je isti 1,9..Sad pitanje za ljude koji se baš razumiju da li smijem nausti g 12 u svoj motor radi se o 1,9 td aaz motoru 1995 godina, aluminijski hladnjak...??hvala unaprijed...pozzzz:cool:
 
Član
slicno kao digitron/kalkulator, kalodont.... prvi/poznati proizvodaci pa se ustalilo da se opcenito tako nazivaju proizvodi... :D
 
Član
naspi koji si sipao i do sad, nema potrebe da se bacas u trosak za g12 na taj motor :icon_biggrin:
 
Član
AnDel je napisao(la):
naspi koji si sipao i do sad, nema potrebe da se bacas u trosak za g12 na taj motor :icon_biggrin:
Nije u pitanju trosak nego aluminiski blok.g 11 ide u stare vagene koji nemaju aluminiski blok motora.
 
Član
Ok ljudi ne znam kakv mi ej blok na ovom motru al onda najbolje je sipati g11, a sad mi je Ravenol permant oko 15km dođe 1,5 l i mogu reći da sam veoma zadovoljan sa ovim čitavu godinu je uautu...hvala svima na odg..pozzzz:cool:
 
Top