NASE slicice autica sa ceste

NASE slicice autica sa ceste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da ponovo ozivimo ovu temu. slikano danas. hummer na zimskim felugama, ljeti bude na nekim crnim, hebackim. puno vece od ovih i mocne u pm, al et, bice slicica i na tim felgicama dok otopli :lol:


f_DSC01047m_c8fbc82.jpg


f_DSC01048m_7ab09d7.jpg


f_DSC01050m_e0318ad.jpg


f_DSC01051m_747a1e9.jpg
 
Član
Imam ja negdje sliku tog Hummera na ljetnim felgama, crnim, samo mi ljeno traziti.

Evo jedan prilog i od mene... :icon_biggrin:

 
Početnik
mogu ovdje i fotografije vozila i iz s'ranstva, zar ne?

evo dvije interesting... nisam ovu drugu stigla kako treba da fotkam, mrsko mi bilo ustat... never mind... vidi se...



 
Član
bilosto je napisao(la):
mogu ovdje i fotografije vozila i iz s'ranstva, zar ne?

evo dvije interesting... nisam ovu drugu stigla kako treba da fotkam, mrsko mi bilo ustat... never mind... vidi se...




a sto nebi moglo ;)

samo je bitno da smo mi autori slicica...
 
Član
Schumi je napisao(la):
Komsija je malo pretjerao,bila bi to dobra cali da padne meni u sake :lol:

u potpunosti se slazem. uz malo prerada (skidanja) dalo bi se ovo extra napravit... al felgice su hebacke :D
 
Super Moderator
emir_89 je napisao(la):
evo da ponovo ozivimo ovu temu. slikano danas. hummer na zimskim felugama, ljeti bude na nekim crnim, hebackim. puno vece od ovih i mocne u pm, al et, bice slicica i na tim felgicama dok otopli :lol:


f_DSC01047m_c8fbc82.jpg

vidim oznaku bombardier na njemu :D moguce je da im je od firme pa nosaju reklamu... a extra je hummer
 
Član
evo onog lotusa o kojem smo dosta pricali. mislim da je najvise djavolica ostala impresionirana njime... mislim da je to onaj kojeg je spominjala, steta sto nemam sliku sprijeda, al jbg...

f_DSC003499m_a8ec5aa.jpg
 
Član
nije auto, al je dio auta hehehehhehe :lol:

f_DSC01167m_8dd5c8d.jpg


PS. bas me interesuje gdje li je uspio nabavit ovog konja u kontra smjeru hehhe, mozda kod kineza :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top