NASE slicice autica sa ceste

NASE slicice autica sa ceste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

Koji je ovo mali, jel ovaj njegov Lambo.

A koja vozila na jednom mjestu.
 
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

koliko sam mogao skontati jer je bio nekad registrovan na nasem forumu da mu je amidza vlasnik ovog lamba
 
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

mislim da sam ga vidio u ovom zutom boxeru. uglavnom nakav mrsav lik, i naka plavka pored...
 
RE: moje slicice autica sa ceste

eMIRnAME je napisao(la):
Koji je ovo mali, jel ovaj njegov Lambo.

A koja vozila na jednom mjestu.

Kao sto Emir rece od njegovog amidze i Lambo i ostala dva i uskoro jos jedan se pridruzuje kolekciji:D
Btw.Kad se vec postavljaju ove slike, uslika li igdje iko Lotusa otkada je ovdje?Mislim d aje on malo je reci interesantan za ovu temu.Ja neki dan pored njega parkirala al mi malo off bilo slikat ga:D
 
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

tjonb36ndjminezgtfhn.jpg

0hjyiq7vne1j0tdxnl9o.jpg

nfydvm3fbzh8djhw5j3.jpg

hxson9wb5kojg409zuso.jpg


:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

djavolica je napisao(la):
eMIRnAME je napisao(la):
Koji je ovo mali, jel ovaj njegov Lambo.

A koja vozila na jednom mjestu.

Kao sto Emir rece od njegovog amidze i Lambo i ostala dva i uskoro jos jedan se pridruzuje kolekciji:D
Btw.Kad se vec postavljaju ove slike, uslika li igdje iko Lotusa otkada je ovdje?Mislim d aje on malo je reci interesantan za ovu temu.Ja neki dan pored njega parkirala al mi malo off bilo slikat ga:D

ja bi ga uslikao koliko god to bilo ofirno. samo najcesce nemam aparat uzase kad se tako nesto pojavi.
 
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

ima hummer u busovaci,ormanov
a sinoc u gradu sl500,jest premocan majko draga
ja blenuo
 
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

ovaj mali sto bi na slikama ide u cetvrti razred MSETS ili elektrotehnicka ima ga i na derneku i nije nisat nejgovo....xd bar koliko ja znam.....ima i na derneku....ukucajte u nik big_boss izbaci ce ih nekoliko pa presudite......naravno ko je na dernek.ba
 
RE: moje slicice autica sa ceste

D_cash je napisao(la):
ovaj mali sto bi na slikama ide u cetvrti razred MSETS  ili elektrotehnicka  ima ga i na derneku i nije nisat nejgovo....xd   bar koliko ja znam.....ima i na derneku....ukucajte u nik  big_boss  izbaci ce ih nekoliko pa presudite......naravno ko je na dernek.ba

Od amidze njegovog kao sto rekosmo...znam njega i rodjaka mu jednog odavno pa tako...
Nije suplja uglavnom, kako god da se ne objasnjavamo :)
Kao sto rekoh, namjeravaju uskoro sa jos jednim "auticem" prosiriti kolekciju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top