nas Adi malo ludovao

nas Adi malo ludovao

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hahahahaha....ma bice ludovanja...danas sam bjezao malo policiji al pricam vam sutra na skupu...
 
Član
kad budu pravili reportazu ... o racerima.. ko u zg samo prikupe snimke sa youtuba ... i et belaja :D:D hihihihihihiihihih

jesu ti ono celave gume nesto mi puno sverash :D:D:D :p
 
Putovanja.ba
Administrator
arc0 je napisao(la):
kad budu pravili reportazu ... o racerima.. ko u zg samo prikupe snimke sa youtuba ... i et belaja :D:D hihihihihihiihihih

jesu ti ono celave gume nesto mi puno sverash :D:D:D :p

Znas da jesu celave, glanc nove gume.
 
Putovanja.ba
Administrator
gogg je napisao(la):
meni je ovo cisti idiotizam...

A sta je to uradio, pa je idiotizam? Pricate i sudite nekome koga i ne znate, najlakse je po forumima pisat, iditizam i tako to, pokazi mi jednu osobu koja nesto slicno nije uradila, onda vjerujem da neces ni ici na street race ili nesto tako jer je to idiotizam. I da znas momka je policija zaustavila jer sporo vozi jednom. Dakle nije u pitanju neki neizivljeni divljak.
 
Član
cuj sta je uradio...pogledaj clip opet ako ti je nejasno.normalno da je lako po forumuima pisati,isto bim mu rekao i u lice...u pravu si,ne znam ga,mozda vas upoznam jednog dana,sto bih svakako volio...ovaj glip dovoljno pogazuje da ga mogu osuditi.treba mu guma puknuti pa da izleti s ceste i pokupi pjesaka,ili da se zakuca u benzinsku...na kraju krajeva mozda njemu i nece puknuti,ipak mu je dobar auto koji je tehnicki ispravan,ali je problem u tome sto ce biti primjer nekom NEIZIVLJENOM balavcu koji je kupio auto od svojih 1000maraka,koje sigurno nije ispravno,i desit ce se ono sto se danima desava...
edo postavlja non stop teme sa sudarima i poginulima...svako kaze uzas kad neko pogine,a cim se pojavi ovakav clip,odmah je doticni cooler i faca...nesto slicno npr ja nisam nikada uradio...kada adrenalin spuca,uputi se lagano na planinu,tu se ispusi i vrati u grad normala...manja je sansa da ces nekoga pored sebe ugroziti i biti ces dalje od ociju neizivljenih...
da rezimiram...nije nista licno upuceno na adijevu ili bilo ciju adresu,samo kritiziram nacin voznje...ko god ovako nesto uradi,moj ce komentar isti biti.a na streetrace cu ici.osim ako mi ne iskrsne neka obaveza.pozdrav ;)
 
Član
gogg je napisao(la):
meni je ovo cisti idiotizam...

kako volim ovakvima na kočnicu nagaziti kad mi se zalijepe na rep, oči im ispadnu kad ugledaju štop svijetla

ne znam momka lično, a ne bih poželio sjesti nikad s njim u auto na osnovu ovog clipa

pozdrav
 

IGY

Član
onda ja ispadam gori od njega, i nemozete samo pricati o Adiju kad sam i ja bio tu i sam snimao dok sam vozio skoro 140, znam da nije pametno, ali nismo to radili kad je spica u gradu nego u 2 sata kad smo bili samo mi na cesti, i ko ima nesto protiv neka kaze, svako ima pravo na svoje misljenje ali nazivati necije postupke "IDIOTIZMOM" i od istih napraviti idiote, e to se nemoze oprostiti sutra je okupljanje u 2 na vrbanji, pa se potrudi da dodzes bar na jedno okupljanje i fino se upoznamo i vidis kakav je ko i onda sudis.
P.S. upuceno "gogg" i "bojan"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top