Narudžbe za Raptora - SARAJEVO

Narudžbe za Raptora - SARAJEVO

Član
I ja sam narucio al zasebno,posto je ness za mene posebno,pa zato sam zasebno sredio i dostavu i pare ;)
 
Član
Ok, ovako, u ovoj temi je organizovan prevoz za clanove foruma iz Sarajeva koji zele privjeske od raptora.
Do Sarajeva (Rajlovca) ce ih dostaviti adams i njemu ce se placati privjesci, dakle, raptor ce na kesi ili u koverti ili kako vec bude upakovao jednostavno napisati nick ili ime i koliko km-ica kosta to zadovoljstvo :)

Evo dosad ovih koji idu zajednickim prevozom :)

1.ibizasa
2.sub3r
3.Duke of harlem
4.Little Dragon
5.ermirEX_sa
6.Schumi
7. .nOKe
8. s1ck

Ovo je znači do Sarajeva.
Za Mostar ne znam kako i sta, jedino ako neko ima šemu da putuje u Mostar pa od adamsa preuzme te privjeske i zaputi se k Mostarcima.
 
Član
rekao sam raptoru, ja cu samo sredit prevoz a za novac se skontajte, ne vucem ja direknto vec neko od kolega s posla ce ici, tako da oko novca vidite s raptorom

mogu srediti i za mostar isto tako ali oko novca se dogovorite, na isti nacin kao i za sa dostava u roku plafon 10 dana posto po kolegama saljem s robom
 
Član
Onda se novac može putem računa uplatiti raptoru i na osnovu uplatnica uzmemo privjeske :)

Lako je to sve srediti, samo nek raptor javi broj računa i naglasi o kojoj se banci radi ako ćemo ići tim putem i to je sređeno :)
 
Član
1.ibizasa
2.sub3r
3.Duke of harlem
4.Little Dragon
5.emirEX_sa
6.Schumi
7. .nOKe
8. s1ck
9. G2_1.6B

:)
 
Član
Evo ispravio, izvini :) ja kopirao od schumija pa ostalo tako :) heh :)

1.ibizasa
2.sub3r
3.Duke of harlem
4.Little Dragon
5.emirEX_sa
6.Schumi
7. .nOKe
8. s1ck
9. G2_1.6B

:)
 
Član
Eh ovako, RAPTOR mi je javio koliko ko ima za uplatiti, na koju banku, koji je broj racuna itd itd, zanima me dal' svi imate iste informacije?
 
Član
Heheheh :) naravno, tako ćemo i uraditi, samo me zanimalo jel raptor svima poslao pm :)

EDIT : A trebam samo još nešto vidjeti s raptorom, da vidim jel ok sve gotovo itd :) da mi ne zaboravi ono najbitnije poslat :) heh
 
Top