Narudžbe za Raptora - SARAJEVO

Narudžbe za Raptora - SARAJEVO

Član
Dakle u ovoj temi nek svi iz Sarajeva ostave u postove zahtjeve za ono što žele da im se uradi od strane raptora, nek se preko pm-a konsultuju s njim dal' je to moguće ili ne i da odmah imamo evidenciju oko robe koju treba poručiti.

Pred kraj narudžbe raptor se izjasni o cijeni za svakog člana pojedinačno a kolega sa foruma nam se ponudio za transport tako da stvar može biti veoma jednostavna :)

Zahtjeve za raptora možete slati i njemu direktno ali se javite u ovoj temi da ste poručili tako da imamo evidenciju da ne vozi čovjek 2-3 privjeska već da odjenom bar 10 članova foruma bude zadovoljeno :)

EDIT: Nadam se da nije problem da što je otvorena ova tema s obzirom kakvih sve ima po forumu :)
 
Član
RE: Narudžbe za Roptora - SARAJEVO

ja se vec cuo sa raptorom, zna on sta meni treba uraditi... samo nek stavi u kovertu i nek napise sub3r :D
hajd navali narode, da ovo se odradi sto prije :cool:

BTW: promijeni naslov... imas greskicu ;)
 
RE: Narudžbe za Roptora - SARAJEVO

sub3r je napisao(la):
ja se vec cuo sa raptorom, zna on sta meni treba uraditi... samo nek stavi u kovertu i nek napise sub3r :D
hajd navali narode, da ovo se odradi sto prije :cool:

BTW: promijeni naslov... imas greskicu ;)

eto i ja sam mu poslao svoju ideju jos samo da se dog oko sitnica i uzimam i ja :) usput da popijemo kolektivnu kafu kad budemo preuzimali privjeske,ako se slazete :)
ili jos bolja ideja da idemo dje zanosit guzove(auta :D ) dok je ovog finog klizavog snijega :D
 
Ev i mene raja

Ja cu ovdje napisati sta zelim ako moze

Znaci ja bi na drveni krug da se ugravira naravno ovo http://images.clipartof.com/small/34666-Clipart-Illustration-Of-A-Bold-Black-Dragon-Chinese-Symbol-With-Text.jpg , radim sutra do 6 da znate da cu tek poslije doci na forum da ne mislite da me nema ako se sta bude raspravljalo , znaci drveni okrugli privjesak za kljuceve s ovim simbolom na njemu , to je to od mene :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ev i mene raja

Ja cu ovdje napisati sta zelim ako moze

Znaci ja bi na drveni krug da se ugravira naravno ovo http://images.clipartof.com/small/34666-Clipart-Illustration-Of-A-Bold-Black-Dragon-Chinese-Symbol-With-Text.jpg , radim sutra do 6 da znate da cu tek poslije doci na forum da ne mislite da me nema ako se sta bude raspravljalo , znaci drveni okrugli privjesak za kljuceve s ovim simbolom na njemu , to je to od mene :D

bice odradjeno samo moramo nac sliku bez ovih bijelih kontura .)

emirEX_sa je napisao(la):
evo i ja sam mu poslao pm onoga sto bi zelio da mi uradi.

odg na pm :D
 
Član
raptor je napisao(la):
bice odradjeno samo moramo nac sliku bez ovih bijelih kontura :)

bar je to lako odraditi... evo ga gotovo ;)

http://img543.imageshack.us/img543/4808/34666clipartillustratio.jpg
 
Član
Evo i ja naručio pa čekam da mi raptor javi jel sve ok sa narudžbom itd itd :)

Znači već nas je 5 :)
 
Član
Pišite i mene :D Poslao sam prijedlog kako hoću i trebalo bi da to bude ok jer nije teško,dakle evo spiska zasad:

1.ibizasa
2.sub3r
3.Duke of harlem
4.Little Dragon
5.emirEX_sa
6.Schumi
 
ja sam narucio dva komada već mi je odradjeno dakle za mostar ide meni tiboru i coletu napisite kako cemo za dostavu i plaćanje (unaprijed hvala)
 
Top