Narkoman!!!

Narkoman!!!

Član
OggyBoy je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Ma nisam et...jesam ispo p**** što ga nisam makar jednom lupio:icon_sad:

Džaba ti sad da se kaješ. Prvo tuci, pa onda pričaj.:cool:
Pa jest to, ali opet ću reći...ko zna imal kakvu boleščuru, pa da ga udarim i tako i ja zaradim "nešto" ni kriv ni dužan...to je bilo nekako jače u meni od toga da mu preberem kosti
 
Član
Bjezi ba , kakva p.... kakav je vakat bolan dosao jos bi on tebe tuzio na kraju, pa eno onaj momak sto je izasao da brani oca dok su mu krali auto bice optuzen za pokusaj ubistva, jebes ovakvu drzavu
 
Član
trizex je napisao(la):
Bjezi ba , kakva p.... kakav je vakat bolan dosao jos bi on tebe tuzio na kraju, pa eno onaj momak sto je izasao da brani oca dok su mu krali auto bice optuzen za pokusaj ubistva, jebes ovakvu drzavu
eeeee dobro si, to mi nije bilo na pameti:cool:
ma drzava nam je....kuku lele, pa ovaj Elvir Bekić što je meni obio stan, momak je osuđen na 4 ili 5 godina zbog krađa, ali država nema mjesta u zatvorima za takve, i pazi sad ovo, taj lik ima ukupno preko 80 provala i krađa...a još je na slobodi i još uvijek krade...jer nema mjesta da ga smjeste u zatvor:icon_mad::icon_mad:
 
Član
ma kakvo ba udaranje... u ovoj sugavoj drzavi su lopovi i kriminalci zasticeni, a obicni svijet se optuzuje za sve... i bolje sto ga nisi udario... jedina stvar na kojoj amerikancima zavidim je njihov zakon... udje ti neko u dvoriste, ubijes ga i kraj price, a ovdje kod nas nista ne smijes...

lik je uhvatio lopova u kuci, ubio hljeb u njemu i lopov ga tuzio i lik lopovu moro mu platit 12.000... eto kakva je nasa drzava...
 
Član
kod nas je sve naopako, ti u samoodbrani nista ne smijes uradit.. npr, nek te neko zaskoci nozem, izbijes mu noz i istim krenes na njega... smijes ga samo jednom u "odredene" dijelove ubost, 2 ili vise puta ti ide kao pokusaj ubistva... ili obijaju ti auto, ti sa prvim predmetom koji nadjes na njega, tebi kazna, sto si ga tuko, ne smiju se lopovit dirat :icon_mad: :icon_mad: :lol: :lol:
 
Član
jusuf je napisao(la):
ovo je država za...lopove

Tako je danas kad te neko napadne i ako si zrtva moras platit 300 KM kazne za ometanje javnog mira. Ja mirno spavam sa dugom devetkom ispod jastuka i platnenom vrecicom metaka ispod kreveta.
 
Član
edo_benz je napisao(la):
jebo bi ja njemu majku pa vi pricajte sta hocete zaboli me ona stvar za zakon

I ja to pokušavam reći, al' ovdje izgleda sve neki poštovaoci zakona. Baš bih vas volio viditi kako to "smireno" reagujete na pokušaj krađe nečega vašeg, provalu, napad,... ***** moj bi bili smireni, već lomi ga dok ne slomiš, pa poslije o posljedicama razmišljaj!;)
 
Član
jaj samo da mi je dozivit vidio bi boga svog,kakav zakon ko mene zasto postuje al bi ga izdero ko zvecku sta ti je bolan u kucu da mi udje ma daj
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
jebo bi ja njemu majku pa vi pricajte sta hocete zaboli me ona stvar za zakon

I ja to pokušavam reći, al' ovdje izgleda sve neki poštovaoci zakona. Baš bih vas volio viditi kako to "smireno" reagujete na pokušaj krađe nečega vašeg, provalu, napad,... ku*ac moj bi bili smireni, već lomi ga dok ne slomiš, pa poslije o posljedicama razmišljaj!;)
Druže doživio sam ja već 2 puta ove godine da mi obiju i stan i kuću, i znam dobro kakav je osjećaj kad ti odnesu...SVE...i to što ćeš ti ubit boga u njemu neće vratit ni pare ni bilo šta što je odnešeno...samo ćeš sebi još problema natovarit
 
Top