Naplata ljepljenja folije

Naplata ljepljenja folije

Narode.... pomoc.....
Dobio sam ponudu da zaljepim foliju na Fijat Bravo...... sva stakla osim prednje sajbe.....
folija je njegova (od tog lika) i predpostavljam pijacna od 6-7KM......
ja sam do sada ljepio na svoja auta, nikad nisam radio za lovu.....

Pitanje
Koliko da naplatim ljepljenje..... odprilike????
HVALA
 
Član
30tak markica.. kud ces vise a i manje jer se treba napatiti tu, ja sam sam sebi lijepio i dobro sam se napatio dok sam istjerao sve mjehurice i nastimao sve kako treba
 
Član
Ne podcjenjuj svoj rad, 50 km barem za ruke. Pogotovo jer bravO ima odvratno obla zadnja bocna stakla, ispatit ces se s njima samo tako.
 
Član
ja ne bi skino stakla za manje od 50 km,nema sanse.kazes cjener po staklu i opleti. U biti tako i ide,kome se ne svidja nek se pati sam,,uvijek bilo i ostalo;)
 
Legend
ma najvise ode vremena i zivaca na skidanje stakala, pa valja onda sve to vratiti, a lijepljenje folija je zacas gotovo;)
 
Nisam skidao stakla (lik nije htjeo da ih skidam....) i uzasno je ispalo zbog ne skidanja istog.... :)
Nisam mogao do kraja jer se staklo naslanja ne vrata sa unutrasnje strane i bar jedno dva centa lufta od coska ali njemu je OK...... uzeo mu za zadnja cenera jer su legla bez ikakvih problema (parvo sam se zacudio kako je folija nalegla, 10min posla po staklu).....
za prednju je uzeo neku odvratnu foliju (ko da je sva od plastike) prave se gromovi, nece da se razvuce..... ma ludnica.... to cu sutra ispocetka da radim i sa tom folijom cu mu uzeti cenera po staklu, jer je odvratna pravo.....

Hvala svima na odgovorima.....

-------------------EDIT-------------------

E da, i nije Bravo nego Brava.... (cetvora vrata)....
 
Top