Napišite recenziju i predstavite svog limenog ljubimca

Napišite recenziju i predstavite svog limenog ljubimca

Ukoliko posjedujete automobil i želite ga predstaviti širem krugu ljudi tada izdvojite malo vremena i napišite recenziju.

Za osnovne podatke o vašem auotomobilu dovoljno je izdvojiti cca. 5 minuta.

Više pročitajte ovdje
 
Član
dosta je više tog glupog marketinga, mi budale et neznamo ni šta vozimo, a ti ćeš nam reć šta bismo trebali raditi ?
 
Član
ma previše mi danas budalještina oko glave, i sad ovaj lik trebo bi mu netko od nas pisati recenzije xD....

sorry, nije tako ni loša ideja, navalite narode... :D
 
Salle je napisao(la):
ma previše mi danas budalještina oko glave, i sad ovaj lik trebo bi mu netko od nas pisati recenzije xD....

sorry, nije tako ni loša ideja, navalite narode... :D


Nisam ja reko da bi trebao napisati. Pa ne držim nekome revolver na glavi i tjeram ga da napiše. Napravio sam na portalu dio koji se odnosi na pisanje racenzija. Čini mi se kao dobra ideja da svatko promovira svoj automobil, stavi par slikica..., a opet da je sve objedinjeno na jednom mjestu. Tražim samo ljude dobre volje i malo viška vremena.

Sorry Salle ako sam te razje..... :)
 
Član
Svidja mi se ideja :icon_biggrin:

Mozda ubacim avtic kad mi se bude dalo nesto napisati o tome...
 
VR6Boki je napisao(la):
Svidja mi se ideja :icon_biggrin:

Mozda ubacim avtic kad mi se bude dalo nesto napisati o tome...

Čak i ne iziskuje puno vremena jer možeš osnovne podatke popunit za minutu. Opet opširniji opis iziskuje malo više vremena. Ali nije ni predviđeno da se sve popuni. Na recenziju se stalno možeš vraćati i svakim danom ju nadograditi novim informacijama, pa bude i zanimljivija korisnicima koji traže informaciju o tvom automobilu. Ono što ti je trenutno na pameti popuniš, a ako se sutra još nešto sjetiš samo ideš na uređivanje postojeće recenzije i dodaš informaciju više.
 
Top