naljepnice

naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
kako skinuti one vinjete il one nanjepnice sa sajbe a da mi neostanu razmazane da ih fino skinem>??

8e5bc4184aac021d614e65d2e9f540a2.jpg
 
G

GoPlay

aceton ti je mastan ... uzmi medicinski alkohol.. na komad vate natopis alc stavis i "zalijepis" na staklo. pusti par sekundi da ostoji i onda samo obrisi istom vatom :D
a prvo to probaj noktim aodlijepiti tu plastiku nek ostane ljepilo po staklu :D
 
ja sam to uspio skinuti obicnim onim sredstvom za pranje stakla (blic, ili kako vec), i spuzvicom za sudje (onaj meksi dio), a gdje zapne, zguzvanim avazom pomognes :cool:
 
BHT Ovisnik
ja sam u sebe sasvim normalno skinuo,bila je ona naljepnica od multilocka vec vise godina zaljepljena,samo fino odljepio i stakla oprao sa staklosjajem i onda carobnom krpom kako se i peru stakla i nista nije ostalo
 
Član
I kod mene je neki k* na zadnjoj sajbi i nikako ne mogu da skinem ostatke od ljepila
Da li bih tim alkoholom ostetio grijace?
 
Odlijepi naljepnicu, a ostatak ljepila oćisti nitro-razređivaćem-majka za te stvari, osim ako ti stakla nisu zatamnjena folijom.;)
 
Član
ja sam uspio jednu takvu naljepnicu sasvim slucajno skinuti mokrom krpom kad sam brisao stakla, nije mi bas puno smetala ali je bolje bez nje. ako ne ide vodom onda kreni sa acetonom ili nitro razređivač, mozda upali i rakija........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top